کد خبر: 613247
تاریخ انتشار :

طرح بلندپروازانه بنیاد مسکن در ۴۱ سال پیش

به کسانی که از تهران بروند ظرف ۳ روز خانه، کار و بودجه می‌دهیم! + عکس

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، روز شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۵۸، دکتر مصطفی رفیع، مسئول دفتر طرح خرید و واگذاری خانه‌های خالی وابسته به بنیاد مسکن در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار روزنامه اطلاعات از طرح بلندپروازانه‌ای خبر داد که به موجب آن بنا بود پایتخت خلوت شود، این طرح البته هرگز به مرحله عمل نرسید. او گفت: بر اساس یک طرح انقلابی که در دست بررسی است و تا آخر این هفته مفاد آن رسما اعلام خواهد شد، کسانی که تمایل داشته باشند به شهرستان‌ها و محل‌های مورد نظر خود در خارج از تهران بروند و همین‌طور به کسانی که شهرستانی هستند و به دلایلی در تهران ساکن شده‌اند ظرف ۳ روز خانه، کار و بودجه تامینی داده می‌شود.

به کسانی که از تهران بروند ظرف ۳ روز خانه، کار و بودجه می‌دهیم! + عکس

بر اساس این طرح که به زودی به اطلاع همگان خواهد رسید طی ۳ روز به کسانی که بخواهند در خارج از تهران کار کنند نه تنها خانه و کار داده می‌شود، مبلغی هم به عنوان تامین زندگی در اختیارشان قرار می‌گیرد. این امتیازات البته در برابر ضمانتی که از متقاضیان گرفته می‌شود داده خواهد شد و چنان‌چه کسانی با دریافت خانه، کار و بودجه از مقررات مربوطه سر باز زنند برابر دستورالعمل‌هایی تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

ما در نظر داریم که صاحبان بنگاه‌های معاملاتی را از اول فروردین به نحوی به استخدام خود درآوریم تا از اطلاعات آنان درباره مشخصات خانه‌ها استفاده کنیم.

منبع: انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما