کد خبر: 615840
تاریخ انتشار :

محسن رضایی جایگزین قالیباف می‌شود؟ / بحثی جنجالی درکلاب هاوس

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، شب گذشته در یکی از اتاق‌های کلاب هاوس که توسط فرید مدرسی از فعالان رسانه ای مدیریت می شد، با موضوع این گزاره که آیا محسن رضایی می‌تواند جایگزین مناسبی برای جانشینی قالیباف به جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری باشد؟ بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

کلیک کنید:عکس علی انصاریان کنار پزشک اش دل همه را لرزاند!

با توجه به موضوع مورد بحث که در خصوص قضاوت بین عملکرد دو مدیر اصولگرا (رضایی-قالیباف) و برنامه‌های آنان بود، نکته ای جالب رخ داد که شاید برخلاف دوره های پیشین از نظر اکثر افراد و شنوندگان حاضر در این اتاق ، محسن رضایی تنها کاندیدایی است که در این سالها برنامه دقیق انتخاباتی داشته و دارای استراتژی است .

اوج بحث و جدل درباره این موضوع ، جدال بین سعید آجرلو و وحید ایمانی با مدیران گروه بود، آنجا که وحید ایمانی به فرید مدرسی گفت اساسا موضوع گفتگو و گزاره اشتباه است زیرا هنوز هیچ مصاحبه و هیچ ادعایی از سوی قالیباف مبنی بر حضور در انتخابات مطرح نشده است.

کلیک کنید:عکس آزاده نامداری در آخرین تولدش دل همه را لرزاند!

وحید ایمانی با اشاره به یک خبر عنوان کرد که محسن رضایی قطعا در انتخابات شرکت خواهد کرد؛ دیگر قرار نیست محسن رضایی با توجه ملاحظات سیاسی عرصه را برای حضور دیگر کاندیداها ترک و کناره‌گیری کند و خود سانسوری را کنار خواهد گذاشت.

گفتنی است در این جمع بندی صحبت ها و مباحث در حدود ۶۵ درصد به این سمت و سو بود که در شرایطی که رییسی در انتخابات حاضر نشود در میان اصولگرایان این رضایی است که می‌تواند اجماع بوجود بیاورد و با شخصیت استراتژیست و راهبردی که از خود نشان داده و تسلطی که مباحث اقتصادی دارد به شخصیت هایی دیگر اصولگرا که صرفا افراد اجرایی خوبی هستند ارجح است.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما