کد خبر: 616619
تاریخ انتشار :

زن آمریکایی به اتهام تهدید جانی علیه معاون بایدن، بازداشت شد

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

با گذشت حدود سه ماه از آغاز به کار دولت جو بایدن، رسانه‌‌ها از دستگیری زن آمریکایی به نام «نیویان پتیت فلپس» به دلیل تهدیدهایش برای کشتن معاون رئیس‌جمهور این کشور خبر دادند.

به نوشته وبگاه «هیل»، یک پرستار آمریکایی ساکن ایالت فلوریدا هفته اخیر و بعد از انجام تحقیقات نیروی سرویس مخفی این کشور، به اتهام تهدید جانی «کامالا هریس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا بازداشت شد.

طبق گزارش رسانه‌های آمریکایی از قبیل سی‌ان‌ان، نام این زن «نیویان پتیت فلپس» است و علیه او به ظن تهدید جانی نفر دوم دولت آمریکا، پرونده جنایی تشکیل شده است.

طبق پرونده تشکیل شده علیه این زن آمریکایی، او متهم شده که در چند نوبت پیام‌هایی تصویری با محتوای تهدید به کشتن کامالا هریس ارسال کرده است.

در بخشی از پرونده تشکیل شده آمده که او در یکی از این پیام‌هایش گفته بود: «کامالا هریس تو قرار است بمیری. از همین الان، روزهای (زندیگی) تو به شماره افتاده است. یک نفر به من ۵۳ هزار دلار پول داد تا تو را بکشم و من این کار را انجام می‌دهم».

«دیوید بالنگر» مامور ویژه سرویس مخفی آمریکا از ابتدای ماه مارس مسئول بررسی تهدیدهای این زن علیه معاون جو بایدن شد و بعد از پایان تحقیقات ابتدایی او، «نیویان پتیت فلپس» بازداشت شد.

«هروئیا پتیت» مادر نیویان پتیت فلپس در صحبت با یک رسانه محلی در فلوریدا اعلام کرد که دخترش «بیمار» است و «اصلا نمی‌داند دارد چه کاری انجام می‌دهد».

وی افزود: «دخترم را مجازات نکنید چرا که او به حرفی که مردم به وی می‌زنند گوش می‌کند. او درمانده است و هیچ کاری برای انجام دادن ندارد. شوهر او ۱۰ سال است که زندانی است و دو بچه دارد. او خانه و همه چیزش را از دست داده است».

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما