کد خبر: 618817
تاریخ انتشار :

رئیسی در نشست خبری پس از ثبت نام:

مستقل آمده‌ام و حضور نافی حضور هیچکس نیست

رئیسی گفت: کسانی که احساس تکلیف کردند در این عرصه حاضر باشند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاسی/ ویژه انتخابات - حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی با اعلام اینکه حضور من در عرصه انتخابات به صورت مستقل است، تصریح کرد: هرچند گروه‌های بسیاری از من دعوت کردند اما حضور من نافی حضور هیچکس نیست.

وی گفت: مردم از جای جای مختلف کشور و همچنین گروه ها و تشکل‌های روحانی و استادان و دانشجویان و کشاورزان و سرمایه‌گذاران و کارآفرینان از من دعوت کردند بیایم و من برای اجابت دعوت آنان به صحنه آمدم.

رئیسی افزود: برخی از دغدغه مندان به دلیل امر خطیر و مهم مبارزه با فساد و تداوم آن در قوه قضائیه ادامه یابد و از من می پرسیدند این موضوع چه می‌شود؟ باید از دغدغه آنان تشکر کنم اما باید هم بگویم که یک امر اهمی هم وجود دارد و آن معیشت و زندگی مردم و وضعیت اقتصادی جامعه است. این برای ما دغدغه جدی ایجاد می‌کند.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: ناامیدی‌های فعلی می‌تواند در یک دولت دیگر تبدیل به امیدواری شود و با استفاده از منابع و توانمندی‌های کشور از آنها برای بهبود شرایط و ایجاد امیدواری سود برد.

وی با تاکید بر اینکه حضور من در عرصه انتخابات به صورت مستقل است، تصریح کرد: هرچند گروه‌های بسیاری از من دعوت کردند اما حضور من نافی حضور هیچکس نیست و کسانی که احساس تکلیف کردند در این عرصه حاضر باشند. من نیز احساس کردم که نیازمند یک تحول جدی در کشور هستیم.

وی ادامه داد: تاکید می‌کنم به همه مردمی که با هر سلیقه و از هر جناحی هستند بیایند و در انتخابات شرکت کنند. من رقیب ناکارآمدی و فساد هستم.

او در بخش دیگری از اظهاراتش گفت که بانیان و شرکای وضع موجود نمی‌توانند تغییردهنده وضعیت فعلی باشند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما