کد خبر: 621090
تاریخ انتشار :

اعتراض ستاد زاکانی به پخش همزمان برنامه تبلیغاتی او با بازی تیم ملی

ایمنا/ سخنگوی ستاد زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از پخش همزمان برنامه تبلیغات این نامزد انتخاباتی با مسابقه تیم ملی فوتبال انتقاد کرد و گفت که کمیسیون تبلیغات باید این برنامه را مجددا پخش کند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

مالک شریعتی با اشاره به پخش برنامه تبلیغات تلویزیونی علیرضا زاکانی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از شبکه یک گفت: تعداد زیادی از مردم با ستاد آقای زاکانی تماس گرفته و گفته‌اند که بخاطر پخش همزمان بازی تیم ملی فوتبال با برنامه مهم آقای زاکانی در ساعت ۱۹:۱۵ امکان تماشای این برنامه را بطور کامل نداشتند و درخواست پخش مجدد کردند.

وی افزود: ما قبلاً به برنامه ریزی ضعیف کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و تغییرات پی در پی در آن اعتراض کردیم. امروز هم طی نامه رسمی به این کمیسیون درخواست داشته که برنامه آقای زاکانی با اطلاع رسانی قبلی مجدداً پخش شود.

شریعتی خاطرنشان کرد: پخش همزمان برنامه نامزدها با مسابقه تیم ملی فوتبال کمکی به مشارکت حداکثری نمی‌کند. حداقل انتظار این است که با اعلام قبلی مجدداً این برنامه تبلیغاتی آقای زاکانی پخش شود. ما این درخواست را به صراحت به کمیسیون تبلیغات اعلام کردیم چون مشخصاً در این برنامه، برنامه‌های تبلیغاتی ایشان با جزئیات اعلام شد و مردم می‌توانستند تفاوت‌ها را در برنامه‌ها ببینند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما