کد خبر: 621304
تاریخ انتشار :

اختصاصی نامه نیوز / ارزیابی مناظره اول؛

نقوی حسینی: رئیسی جامع‌تر از دیگران صحبت کرد

عضو جمعیت ایثارگران گفت: بعضی کاندیداها از دایره اخلاق و برنامه مداری خارج شدند و به موضوعات حاشیه ای پرداختند که قطعا مردم ایران و بینندگان برنامه مناظره از این حرکت ها خوشحال نیستند چون مردم منتظرند ببینند چه کسی راه حل می دهد و کدام راه حل ها واقعی است تا اقتصاد و معیشت مردم بهتر شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نقوی حسینی در گفتگو با نامه نیوز درباره ارزیابی نخستین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: موضوع این دوره از مناظرات اقتصادی بود و هر کسی برنامه و نقد خودش را نسبت به برنامه های دیگر بیان می کرد. معتقدم مکانیزم مناظره خوب بود.

وی افزود: بعضی کاندیداها از دایره اخلاق و برنامه مداری خارج شدند و به موضوعات حاشیه ای پرداختند که قطعا مردم ایران و بینندگان برنامه مناظره از این حرکت ها خوشحال نیستند چون مردم منتظرند ببینند چه کسی راه حل می دهد و کدام راه حل ها واقعی است تا اقتصاد و معیشت مردم بهتر شود.

این فعال سیاسی یادآور شد: اغلب افراد خطوط مشترک مباحث اقتصادی داشتند یعنی خیلی شفاف نمی توان گفت کدام یکی از آنها دست برنده ای در مسائل اقتصادی یا کارت برنده ای در مباحث اقتصادی رو کردند چون خطوط بحث کاملا مشترک بود و در یک طراز صحبت می شد.

ولی افزود: آیت الله رئیسی خیلی جامع تر و کامل تر و کلان نگر تر نسبت به مسائل صحبت کردند.

 

  • علی ارسالی در

    موافقم

  • داود ارسالی در

    نه رئيسى ونه بقيه برنامه جامعى نداشتند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما