کد خبر: 621306
تاریخ انتشار :

اختصاصی نامه نیوز / ارزیابی مناظره اول؛

حسن بیادی: بیشتر به جلسه دعوا شبیه بود تا یک مناظره

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان یادآور شد: نیم بیشتر این نامزدها به ابتدایی ترین فنون مناظره آشنا نبودند و فقط با تحقیر رقیب خود می خواستند خودشان را تعریف کنند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حسن بیادی در گفتگو با نامه نیوز درباره ارزیابی نخستین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری با موضوع اقتصادی گفت: مناظره را مشاهده کردم. چند مطلب مهم به نظرم رسید که به آن اشاره می کنم.

وی افزود: نخست آنکه تأسف خوردم چون مشاهده کردم این جلسه مخاصمه است تا مناظره. در واقع بیشتر به یک جلسه دعوا و مسائل شخصی شبیه بود تا یک مناظره که در محزر مردم خوب و شریف ایران داشت برگزار می شد.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان یادآور شد: نیم بیشتر این نامزدها به ابتدایی ترین فنون مناظره آشنا نبودند و فقط با تحقیر رقیب خود می خواستند خودشان را تعریف کنند.

وی ادامه داد: احساس کردم این مناظره در کشورهای غربی در حال انجام شدن است، گرچه در آنجا هم این طوری نیست. در این مناظره از اسلام، اخلاق و دین اصلا خبری نبود و کلا مردم از سپهر سیاسی این عزیزان حذف شدند و فقط خودشان را می دیدند.

بیادی تأکید کرد: اگر روان شناسان سئوال شود این نظر من را تأیید می کنند که نیم بیشتری از این آقایان یا افسردگی دارند یا ... که این طور برخورد می کنند. اگر بخواهم نمره بدهم و فردای قیامت را درنظر بگیرم به آقای رئیسی به خاطر اخلاق و منش او نمره 17 ، به جلیلی و قاضی زاده هاشمی نمره 14 می دهم و برای بقیه نامزدها هیچ نمره ای قائل نیستم.

این فعال سیاسی در پایان تأکید کرد: این نوع مناظرات که سمت و سوی مخاصمه دارد نزد مردم بسیار قبیح و باعث کاهش آرای آنها می شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما