کد خبر: 623126
تاریخ انتشار :

در حال به روز رسانی...

نتایج انتخابات شوراهای شهر 1400 + جدول کامل

با پایان یافتن زمان رای گیری در ساعت 2 بامداد روز شنبه 29 خرداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای ششمین دوره شوراهای شهر مشخص شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

با پایان یافتن زمان رای گیری در ساعت 2 بامداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای ششمین دوره شوراهای شهر مشخص شد.

۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجدین شرایط رای دادن در انتخابات ۱۴۰۰ بودند.

در جدول ذیل، اسامی قطعی شوراهای شهر در مرکز استانها آورده شده است.

دوشنبه یا سه‌شنبه اعلام نتایج انتخابات شورای شهر تهران 

با پایان‌یافتن ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شمارش آرا در برخی از استان‌ها آغاز شده است و در تهران نیز بنا بر اعلام مسئولان فرمانداری تهران طی روزهای دوشنبه یا سه‌شنبه نتایج انتخابات شورای شهر تهران اعلام می‌شود. 

 

ردیف نام استان نام مرکز استان اسامی منتخبین
1 گیلان رشت

محمد حسین واقف کارگرنیا، رضا عاشری، علیرضا تاج شهرستانی، مجید عزیزی، هادی رمضانی پاچکناری، سید حسین رضویان، سید امیر حسین علوی، مهدی نوری هریس، مسعود عباس‌نژاد کارسیدانی، سید شمس شفیعی، نادر حسینی مژدهه 

 

2 آذربایجان غربی ارومیه مرتضی منافی، رسول اصغرزاده، محمد خلیل‌پور، حسین پناهی، نقی کریمی، مرتضی پیری، احد یوسفی، توماج وحیدی‌افشار، ساسان ابراهیم‌زاده، صادق توکلی‌مهر، گلشن نوروزی
3 خراسان جنوبی بیرجند علیرضا محمودی‌راد، فرید فروزانفر، فاطمه‌زهرا هلال‌بیرجندی، مرتضی یزدان‌شناس، محمد مهدی درخشی، رضا حسنی‌صفت، عباس سروری، مهدی عبدالرزاق‌نژاد، ویدا ناصری
4 سمنان سمنان مهدی خراسانیان، مجید نظری، رضا صباغیان، علی همتی، حسین گل‌هاشم، عباس‌علی طالب‌بیدختی، حسین موسوی‌دلازیانی
5 زنجان زنجان منصور مرادلو، انسیه ابوبصیری، مهدی طالب، مجید ناصحی‌مقدم، محمدکاظم مجتهدی، اسحاق اسماعیلی، حسین حمزه‌لوپاک، سعید نجفی و داوود حسنی
6 بوشهر بوشهر جعفر پورکبگانی، حمیده هلال بحر، شهناز پولادی، مهرزاد آسایش، عبدالخالق برزگرزاده، خدیجه گرشاسبی، حیدر رفاهی، ایمان زندی نیا رأی و وحید نیک روش
7 لرستان خرم آباد کرم نعمتی، حجت‌الله احمدی‌پور، حمیدرضا صفریان، مجید دریکوند، یوسف امرایی، رضا بیرانوند(با کد انتخاباتی۱۸۷)، عباس قلاوندی، هوشنگ نصیری، هادی زینی‌وند مقدم 
8 همدان همدان اکبر کاووسی، سعید حاج بابائی، محمود مسگریان، مرتضی کرباسیان، مهدی حیدری، علی رحیمی‌فر، ناصر صفری افلاک، سعید نظری، حمید بادامی نجات، سعید شهابی، علی اکبر نظری
9 ایلام ایلام هادی کرمی، مظفر میرزاد، مجتبی ملکی، سعید انوری‌پور، علی کریمی، منصور بهادری، حمید مجیدی
10 خراسان شمالی بجنورد مصطفی دلیریان، جمشید عین بیگی، اعظم‌السادات افشین‌فر، مهدی معلم، یوسف مغروری، علی اربابی، احمدرضا یزدانی، مهرداد رحمتی، سیدمحسن موسوی
11 کرمانشاه کرمانشاه کامران ملکی، سیداحسان احسانی، سیدپیمان موسوی، احسان حیدریان، سید حجت‌الله موسوی‌اجاق، رسول آزادی، هاشم درویشی، سالار احمدزاده، پوریا فخری، سیدمیثم موسوی‌اجاق و کامبیز غلامی 
12 چهارمحال و بختیاری شهرکرد محمدرضا بیاتی، مصطفی حیدری، ماشاالله ایزدی، فاطمه بیگی، یوسف صادقی، فرشاد چراغپور، داوود نجفی چالشتری
13 هرمزگان بندرعباس فاطمه جراره، احمد کناری‌نژاد، یعقوب دبیری نژاد، احمد عامری، حسن سالاری، عیسی عباسی، محمدرضا موسوی، عبدالرضا حیدری سراحی، فریده عامری، اسماعیل رییسی، اسماعیل بواشه 
14 لرستان خرم آباد کرم نعمتی، حجت اله احمدی‌پور، حمیدرضا صفریان، مجیددریکوند، یوسف امرایی، رضا بیرانوند، عباس قلاوندی، هوشنگ نصیری، هادی زینی‌وند مقدم
15 یزد یزد  محسن ابوترابی، مرتضی شایق، غلامحسین دشتی، حجت الاسلام محمدناصر حیدری، فاطمه حقیرالسادات ، عزیزالله سیفی محمدباقر پارسائیان، فاطمه زارع، مهدی نیکونژاد، مجید تجملیان  و فخرالسادات خامسی هامانه
16 گلستان گرگان ناصر گرزین ، حجت مقسم، عیسی مهری، اکبر بصیرنیا ، سیدمیثم حسینی ، صفر پایین‌محلی، خانم زهرا نورا ، مهران کاظم نژاد، حمیدرضا آقامولایی 
17 آذربایجان شرقی تبریز حکیمه غفوری، محمدحسن اسوتچی، روح الله رشیدی،رسول برگی، غلامرضا احمدی، شهرام دبیری، پرویز هادی، فریدون بابایی اقدم،روح الله دهقان‌نژاد،سید کاظم زعفرانچی،علیرضا نوای باغبان، احد صادقی، اسماعیل چمنی
18 مرکزی اراک حامد آجرلو،پیمان عین القضاتی،محمد عسگری،حسن قربانی،علی اصغر غفاری،علی محصولی،عباس خسروانی،سیدوحید میرنظامی،سیدرضا قریشی،داود قربانی، علی چگینی
19 خراسان رضوی مشهد ایمان فرهمندی، حسین حسامی، ابراهیم علیزاده، حسن موحدیان، حسن منصوریان، مجید عسکری ، مجید دبیریان، فاطمه سلیمی،  موسی الرضا حاجی بیگلو ، حسین علوی مقدم، حمید ضمیری، حسن کریمدادی، غلامحسین صاحبی، مهدی ناصحی و هاشم دائمی 
20 قزوین قزوین

محسن حق‌شناس،علی فرمانی، فرج‌الله فصیحی‌رامندی، حسین صلح‌جوی منفرد، مهری‌السادات تقوی، فاطمه اشدری، ولی چگینی، قاسم اللهیاری، مهدی مهدیخانی

21 اردبیل اردبیل ابراهیم صفری، یونس رونقی، بهروز اسکندرپور، علیرضا غریبی، زهرا قدیمی، مینا نهامین، حبیب الله فتحی، میر محمد سید هاشمی، سلامت صفری، سجاد محمد حسین پور، اسفندیار هوشیار

 

22 البرز کرج عمار ایزدیار، سید مرتضی اعتصامی، حسین سعیدی سیرایی، مجتبی حاجی قاسمی، علیرضا سعیدی، مسعود محمدی، علیرضا رحیمی، جواد چپردار، حسین مهاجری، محمد اسدیان، علی قاسمپور، مریم قهرمانی صارم، فاطمه منعمی 
23 کرمان کرمان منصور ایرانمنش، محمود بابائی، عشرت کردستانی، سید محمد موسوی، محمد امینی زاده، علیرضا نادری، حسین چناریان، فتح الله مویدی، محمد امین شمسی، محمدرضا کمساری بنانی، سیدمحمدصادق تقوی‌یزدی
24 کردستان سنندج سیف‌الله رضایی، فرهاد میمنت‌آبادی، فرزاد زارعی، اسعد فریدی، سالار علی‌ویسی، عزت رضائی، سیدانور رشیدی، وفا اصلانی، بهروز ابراهیم‌آبادی 

 

تکمیل می شود...

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما