کد خبر: 624651
تاریخ انتشار :

محمد هاشمی:

آینده نشان می دهد که تماس‌های رئیسی به اصلاح‌طلبان نمایشی بوده یا نه

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: موضوع نمایشی بودن یا نبودن تماس های ابراهیم رئیسی با فعالان اصلاح طلب پس از تشکیل کابینه و طی یک تا دو ماه آینده مشخص خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمد هاشمی رفسنجانی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در رابطه با تحلیل و ارزیابی خود از تماس‌های رئیس‌جمهور منتخب با برخی فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و درخواست ارائه راه‌حل از سوی آن‌ها اظهار داشت: ایشان پس از پیروزی در انتخابات در صحبتی گفتند رئیس‌جمهور همه هستند نه رئیس‌جمهور یک جناح و گروه خاص و حالا در راستای گفته خود با چهره‌های اصلاح‌طلب هم تماس گرفتند تا با این اقدام ثابت کنند رئیس‌جمهور همه هستند.

وی عنوان کرد: با تشکیل کابینه پیام این اقدام رئیس‌جمهور منتخب برای فرصت‌طلبانی که به دنبال سهم‌خواهی هستند، مشخص خواهد شد. فعلا در بدو امر ایشان نخواستند در پیشنهاد گرفتن، منحصر به یک گروه و یا جناح باشند بلکه خواستند از همه فعالین و احزاب پیشنهاد بگیرند. یک سایتی هم از سوی ایشان معرفی شده است تا افرادی که پیشنهادی دارند پیشنهاد خود را از این طریق مطرح کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در رابطه با اینکه چطور می‌توان از عملیاتی شدن این اقدامات مطمئن شد، گفت: این موضوع پس از تشکیل کابینه و طی یک تا دو ماه آینده مشخص خواهد شد و براساس سیاست‌هایی که برای ۱۰۰ روز ابتدایی و یکسال اول در نظر گرفته شده است، می‌توان ارزیابی کرد که این کار شعاری بوده یا عملیاتی است.

هاشمی در پایان تصریح کرد: در ابتدای ورود، ارزیابی این اقدام مشکل است و تا زمانی که وزرا و کابینه انتخاب نشوند نمی‌توان اظهار نظر خاصی در این زمینه داشت و ارزیابی، پس از طی شدن این روند تحقق پیدا خواهد کرد.

منبع: مهر

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما