کد خبر: 625834
تاریخ انتشار :

جزئیات دستگیری هلیا دختر قمه کش

پلیس استان اصفهان پس منتشر شدن فیلم هلیا دختر قمه کش،اقدام به دستگیری وی کردند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: بعد از اینکه هلیا دختر قمه کش متوجه خیانت پسر مورد علاقه‌اش شد، تاب نیاورد و با رقیب عشقی خود قرار گذاشت. بعد از آن روز هیچ‌کس در پارک تجمع نکرد. همه غیب شدند. یکی از دوستان صمیمی هلیا دختر قمه کش شب گذشته خانه آنها بود. شامگاه دوشنبه مأموران پلیس با حکم وارد خانه شدند. هلیا را دستگیر کردند و به کلانتری ولیعصر در اصفهان بردند. دوست هلیا می‌گوید شب دستگیری مادر هلیا فریاد می‌زد که چنین دختری ندارد.

پدر هلیا هم وقتی وارد کلانتری شده، با مادر هلیا وارد بحث شدیدی می‌شود. پدر و مادرش به جای دفاع از هلیا دنبال مقصر می‌گشتند. میثاق از بیمارستان مرخص شده، ولی نصف صورتش در دعوا زخمی شده. هنوز مشخص نیست میثاق را چه کسی مورد ضرب‌وشتم قرار داده. وقتی میثاق زخمی شد که قمه دست هلیا نبود، بلکه دست یک پسر بود.

هلیا دختر قمه کش

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در این رابطه می‌گوید: «عوامل انتشاردهنده کلیپ درگیری دختران در اصفهان شناسایی و احضار شدند.» سرهنگ جهانگیر کریمی گفت: «پس از انتشار کلیپ درگیری چند دختر در فضای مجازی و نمایش قداره توسط یکی از آنها به لحاظ حساسیت موضوع و بازنشر گسترده آن در فضای مجازی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.»

پس از رصد اطلاعاتی انجام‌شده عوامل انتشاردهنده این کلیپ و دختر نوجوان که اقدام به درگیری کرده بودند، شناسایی و ضمن هماهنگی قضائی احضار شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: «بررسی‌های اولیه نشان‌دهنده این است که افراد خاطی در فضای مجازی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و دوست شده بودند و تحت‌تأثیر القائات منفی دوستان ناباب خود دست به این‌گونه رفتارها زده‌اند.»

در واقع بروز این‌گونه رفتارهای هنجارشکنانه در جامعه زنگ خطری است برای خانواده‌ها که نظارت بیشتری بر دوستان فرزندان خود و فعالیت آنها در فضای مجازی داشته باشند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هرگونه رفتارهای هنجارشکنانه که باعث کاهش احساس امنیت شهروندان شود، توسط پلیس رصد و با عوامل مربوطه به برخورد قاطع و قانونی می‌شود، خاطرنشان کرد: «عواملی که اقدام به فیلمبرداری و انتشار این درگیری در فضای مجازی کرده بودند، شناسایی شده و برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما