کد خبر: 627207
تاریخ انتشار :

بیش از ۸۰۰ تاکسی‌ران دوز اول واکسن کرونای خود را دریافت کردند

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه بیش از ۸۰۰ دوز اول واکسن کرونای خود را دریافت کردند، گفت: برنامه واکسیناسیون تاکسی‌رانان به صورت کامل و تا دریافت واکسن توسط آخرین تاکسی‌ران ادامه خواهد داشت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

احمد محبی در این خصوص اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد واکسیناسیون تاکسی‌رانان مشهدی از اواخر هفته گذشته شروع در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در حال انجام است.

وی افزود: تاکسی‌رانان پس از دریافت پیامک با مراجعه به محل‌های تعیین شده به صورت خودرویی(در داخل خودرو) واکسن خود را دریافت می‌کنند.

محبی ادامه داد: محل دریافت واکسن فرهنگ‌سرای امت واقع در بلوار ولایت است و تاکسی‌رانان پس از دریافت پیامک حتما به محل مذکور مراجعه نموده و نسبت به دریافت واکسن خود اقدام نمایند؛ در غیر این صورت نوبت بعدی دریافت برای جا ماندگان مشخص نیست.

وحید مبین‌مقدم اظهار کرد: بر این اساس ۷۰۰ نفر از پرسنل شرکت بهره‌برداری قطار شهری شامل راهبران قطار، گذربانان، کارکنان اتاق کنترل، حفاظت فیزیکی، پاکبانان و نیروهای خدماتی و پرسنل مستقر در ایستگاه‌های خط یک و دو قطار شهری بر علیه ویروس کرونا واکسینه خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد وی ادامه داد: طرح واکسیناسیون پرسنل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد با همکاری مرکز بهداشتی شماره سه شهرداری مشهد انجام می‌شود.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما