کد خبر: 627627
تاریخ انتشار :

چرا تبلیغات برای کسب‌وکار ما مهم است؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

با توجه به تغییر فرهنگ سازمانها و دنیای تکنولوژی نیاز کسب‌وکارها به شناخته شدن در دنیای دیجیتال بیشتر شده است. در این چند سال اخیر و رشد راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و بازاریابی به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها  و در کنار آن کسب و کارها، ایفا کند. در همین نقطه بود که ما تصمیم گرفتیم وارد این دنیا بشیم تا بتوانیم نقش کوچکی را برای بهبود هرچه بیشتر این اکوسیستم داشته باشیم.   

امروزه با رشد استفاده از اینترنت در بین همه سنین و اقشار جامعه، افراد برای خرید هر کالایی، اول در اینترنت  قیمت آن را جستجو می‌کنند و با بقیه محصولات مشابه در بازار مقایسه می‌کنند. صاحبان کسب وکار برای افزایش سود و کسب درآمد بیشتر باید علاوه بر فروشگاه‌های فیزیکی در فضای مجازی هم حضور فعال داشته باشند و سهم خود را در بازار افزایش دهند.

  دیجیتال مارکتینگ را میتوان به صورت آنلاین و آفلاین انجام داد و در واقع ، هر دو نوع آن برای استراتژی بازاریابی دیجیتال کاملاً مهم هستند. ادبوم سعی دارد در این مسیر پیچیده و حضور رقبایی زیاد شمارا همراهی کند تا کسب‌وکار خود را راه اندازی کنید و  یا کسب‌وکار خود را از همیشه بهتر به مشتریان خود معرفی کنید. 

ما سعی داریم با خدماتی مبتنی بر دیجیتال مارکتینگ به شما کمک کنیم تا مسیر همواری را برای بیزینس خود داشته و دغدغه تبلیغات، آنالیز و گزارش‌گیری نداشته باشید.  برند کسب‌وکار شما، هویت کسب‌وکار شما است و از همان ابتدا به آن اهمیت داده و در منحصر به فرد کردن آن از هیچ چیز غافل نشوید.

شما با ارائه ایده خود به ما میتوانید کسب‌وکار خود را از صفر به ما سپرده و دغدغه شناخته شدن کسب‌وکار خود را نداشته باشید.  

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما