کد خبر: 628697
تاریخ انتشار :

فرماندار کرج: شهروندان از شهر خارج نشوند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در اولین روز از اجرای طرح اضطراری تعطیلات پیک پنجم کرونا با حضور میدانی در خروجی شهر کرج به شهروندان توصیه کرد که از شهر خارج نشوند چون پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهر و استان مانع از ترددهای برون شهری خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

غفور قاسم پور صبح دوشنبه ۲۵ مرداد و در اولین روز از تعطیلات موج پنجم کرونا با حضور در میدان امیرکبیر کرج، گفت: مردم باید توصیه‌ها را جدی بگیرند اینکه به دنبال هر تعطیلی عده‌ای عازم سفر می‌شوند و در شرایطی که روزانه جمعی از هم وطنان جان خود را برای بی مبالاتی و رعایت نکردن توصیه‌های جدی از دست می‌دهند حرکتی به دور از آگاهی و وقوف به وضعیت حاد کرونا است.

 وی افزود: موج سهمگین کرونا دیگر به کسی فرصت نمی‌دهد که با عادی انگاری از تبعات این بیماری جان سالم به در ببرد و تمام اقدامات سختگیرانه برای حفاظت از جان مردم است.

فرماندار کرج گفت: بدون اغماض و جدی و قاطعانه با همراهی نیروهای زحمتکش پلیس و راهور در مبادی ورودی و خروجی کرج و استان البرز ایستاده‌ایم و اجازه بی قانونی را به احدی نمی‌دهیم.

وی تاکید کرد: مردم به هیچ عنوان در این تعطیلات قصد سفر نداشته باشند چرا که  تیم‌های نظارتی و پلیس در میدان کار حضور دارند و تمامی مسافرانی که با پلاک غیر بومی قصد ورود به کرج را دارند بازگردانده و اجازه خارج شدن پلاک‌های بومی را به خارج از شهر نمی‌دهیم.

وی افزود: این یک هشدار است و با احدی اغماض و تعارف نداریم تمام مصوبات ستاد ملی کرونا اجباری و لازم الاجرا بوده و برای اجرای قانون تعللی نخواهیم داشت و با ناقضان قوانین برخورد خواهیم کرد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما