کد خبر: 636882
تاریخ انتشار :

این یلدای رؤیایی....

جشن شب یلدا مهم است؛ هم از جهت باستانی و ایرانی بودن آئین، و هم از نظر معناها و مفاهیم ارزنده‌ای که با خود به همراه می‌آورد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

مدتی است رسم خوشایند هدیه دادن به مناسبت این جشن باستانی، اسبابی شده است برای قوام و تحکیم روابط میان شرکت‌ها و شرکاء تجاری. در این دو سال اخیر با توجه به لغو بسیاری از مراسم درون سازمانی به مناسبت شب یلدا، هدیه دادن به این مناسبت، در حوزه‌ی منابع انسانی نیز با استقبال بسیاری مواجه شده و جانی تازه به روحیات کارکنان بخشیده است.

هدیه، یادآور توجه و مهر و ارتباط است. هدیه شب یلدا در کنار این یادآوری اساسی، پیغام زیبا و با شکوه یلدا را نیز همراه دارد؛ دوستی و همراهی و اتحاد، برای گذراندن طولانی‌ترین شب سال تا رسیدن به روشنی طلوع خورشید!

1404

اما نکته‌ای اساسی به ویژه در مورد نوع هدایا وجود دارد که در فضای سازمانی باید محل توجه قرار گیرد.

1405

هدیه یلدایی سازمانی علاوه بر حال و هوای یلدایی باید بتواند وجوهی مشخص از شرکت مبدأ را همراه داشته باشد و به مخاطب منتقل کند و همچنین متناسب با مخاطبین، انتخاب و ارسال شود.

استودیو خلاقیت مارتیا در چندین سال اخیر نشان داده است که با نگاهی متفاوت به این موضوع مهم پرداخته و تنوع و زیبایی هدایای این مجموعه امکان انتخاب را در سطحی وسیع برای شرکت‌ها فراهم می‌آورد.

استودیو خلاقیت مارتیا امسال با طراحی هدایایی بسیار خاص و خلاقانه برای مناسبت شب یلدا، به معنای واقعی، تصویر یک یلدای رؤیایی را مجسم کرده است!

برای ارتباط با این مجموعه می‌توانید از راه‌های زیر تماس برقرار کنید و کاتالوگ‌های به روز را دریافت نمایید:

02188228793

02188228791

09190977734

www.martia.co

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما