کد خبر: 660090
تاریخ انتشار :

بهترین مجری پرورش آناناس در ایران

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در تولید محصولات کشاورزی، کشور ایران به حد توانمندی رسیده است. بنابراین توسعه گلخانه‌ها در کشور و تولید میوه‌ای با ارزش مانند آناناس کاملا بدیهی است. برای اینکه بتوانید به سود بالایی در این زمینه دست پیدا کنید، می‌توانید هزینه کم‌تری برای کشت پرداخت کرده و منطقه مناسبی را در نظر بگیرید. در نظر‌گیری موارد لازم برای کشت آناناس، نیازمند دانش کافی کارشناسان و متخصصین بوده که ایران آناناس به عنوان بهترین مجری کشت این میوه در کشور محسوب می‌شود.

معرفی گیاه آناناس و همه چیز درباره آن

گیاهی علفی و چند ساله است که برگ‌هایی نیزه‌ای و ریشه‌ای گسترده دارد. همچنین میوه گیاه آناناس روی بخش انتهایی جوانه‌ها و بین برگ‌ها تشکیل می‌شود. این گیاه در دسته مرکبات قرار می‌گیرد که به معنی تشکیل میوه آن از مجموع ۱۰۰ الی ۲۰۰ اندام فلس روی یک محور مرکزی است.

 

با کاشت گیاه آن، ساقه رشد کرده و بزرگ می‌شود که در انتهای ساقه، گل‌هایی با رنگ بنفش و قرمز ایجاد می‌شوند. البته پیش از تولید آناناس ایرانی به اطلاعات بیش‌تری نیاز خواهید داشت که مشاورین و کارشناسان در مجموعه ایران آناناس تمامی اطلاعات لازم در مورد این محصول و کاشت، داشت و برداشت آن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

آب‌وهوای مناسب برای پرورش آناناس

بهترین دما برای رشد این میوه، ۲۵ تا ۳۲ درجه سانتی گراد بوده که دمای بالا‌تر از آن باعث کاهش قابلیت تولید میوه می‌شود. برای کشت مطلوب آناناس ایرانی باید از خاک‌هایی سبک یا اراضی شیب دار با خاک لومی و شن‌دار استفاده کنید که حاوی مواد آلی به مقدار زیاد است.

 

17

بهترین پی اچ برای رشد بهتر این گیاه، در بازه عددی 5/4 تا 5/5 قرار می‌گیرد. اما آیا همه این مطالب برای پرورش گیاه آناناس ایرانی کافی است؟ خیر، شما باید به طور تخصصی تمام مطالب را بیاموزید و در زمان اجرای فرآیند، این کار را در حضور متخصصین پرورش گیاه انجام دهید.

بهترین مجری پرورش و کشت آناناس در ایران

برای استفاده از محصولات آناناس و بهره‌مندی از خواص آن، نیازمند اجرای مراحل کاشت، داشت و برداشت خواهید بود. از آنجایی که این میوه یک محصول گران قیمت محسوب می‌شود؛ باید به گونه‌ای عمل کنید که در طول اجرای این فرآیند‌ها هزینه زیادی نپردازید. همچنین کشت، نگه داری و برداشت این گیاه نیازمند حضور متخصصینی بوده که اطلاعات کافی در این زمینه دارند. ایران آناناس بهترین پیشنهاد است که در ادامه آن را به طور کامل معرفی می‌کنیم.

تیم ایران آناناس فعالیت خود را به طور رسمی از سال ۱۳۹۹ در زمینه تولید این گیاه به صورت کاملا تجاری آغاز کرد و در سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۸ به ترتیب مشغول به انجام تحقیقات و فعالیت‌های آزمایشگاهی بود. این مجموعه تاکنون توانسته طی ۱۱ پروژه موفق، ۴۰ هزار متر مربع گلخانه را در ۱۵ شهر و اقلیم متفاوت راه‌اندازی کند و برای مشتریان خود کاملا سود‌آور باشد. اما این مجموعه چگونه در این زمینه فعالیت می‌کند؟

با مراجعه به وبسایت اینترنتی ایران آناناس می‌توانید پکیج آموزش تولید این میوه را تهیه کرده و با دریافت آموزش‌های مختلف در زمینه آموزش نحوه خرید نشاء مناسب، اصول تغذیه گیاه، آماده‌سازی خاک برای پرورش، اصول پاشیدن هورمون‌ها و برداشت محصول به سود خوبی برسید و آناناس ایرانی با کیفیتی را تولید کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها