کد خبر: 622128
تاریخ انتشار :

پویا مختاری با انتشار عکس آناشید حسینی در کنار خودش جنجال به پا کرد+عکس دیده نشده

پویان با انتشار عکس خود و همسر سابق پسر سفیر ایران حواشی جدیدی را به راه انداخت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

​به گزارش خوندنی آنلاین پویان مختاری  یکی از گردانندگان سایت های شرط بندی که مافیایی بسیار قوی برای خودش راه انداخته است با انتشار عکس جدیدی دوباره حاشیه ساز شده است. پویان مختاری  در جدیدترین فعالیت خود در اینستاگرام عکسی منتشر کرد. در این عکس  پویان مختاری  پشت سر خانم جوانی ایستاده است. هرچند در این عکس خانم جوان کلاهش را روی صورت کشیده تا چهره اش مشخص نشود اما کاملا مشخص است که این فرد آناشید حسینی همسر سابق فرزند یکی از سفرای ایرانی است .

پویان مختاری  با انتشار این عکس نوشت:

آناشید حسینی

خب این خانوم مارو یه چیز دیگه فرض کرده بود که لازم دونستم یه توضیحاتی بدم

پای  آناشید حسینی  همسرسابق یکی از فرزندان سفرای ایران بود هم به زندگی  پویان مختاری  باز شد.یک بار پویان مختاری در لایو اینستاگرامی خود گفت من از شخصیت خانم حسینی خوشم می آید و از ایشون خواستگاری کردم ،ایشون هم قبول کردند.

اما خبرهای مربوط به ازدواج این دوشخص تا جایی پیش رفت که در آخرین لایوهای اینستاگرامی  پویان مختاری  درباره  آناشید حسینی  اینطور گفت: خانم آناشید هم بیاد، اون رفته و هیچ مشکلی هم نداشته.آدم بده ما هستیم. ولی بدم نیست ایشون اتفاقات گذشته را بگوید و خودش را به راه علی چپ نگیرد.

سیده  آناشید حسینی  مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است. آناشید حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود. آناشید به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

آناشید حسینی  با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است، بیشتر لباس‌هایی که خود آن را تهیه می‌کند به عنوان مدل پوشیده و آن را به نوعی معرفی و منتشر می‌کند. با این حال آناشید می‌گوید دوست ندارم مرا مدل خطاب کنند.

آناشید حسینی  در برنامه وقتشه مهمان بود که البته این برنامه هیچ وقت پخش نشد اما بعدا در فضای مجازی قسمت هایی از این برنامه منتشر شد .او در جریان این برنامه توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت من از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشتم. او ادامه داد: من به عنوان مدل محجبه ثابت کردم که زیبایی ظاهری و شیک بودن و با حجاب بودن اصلا تناقضی ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما