کد خبر: 626235
تاریخ انتشار :

داریوش ارجمند: متأسف شدم نوید محمدزاده وارد تبلیغات شد

داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در یک برنامه زنده تلویزیونی نسبت به حضور نوید محمدزاده در تبلیغات بازرگانی ابراز تأسف کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سایت خوندنی آنلاین؛ در ابتدای برنامه باربد بابایی مجری این برنامه عیدانه توضیحاتی را درباره نظر افسانه بایگان پیرامون کرونا که حاشیه‌های فراوانی در فضای مجازی به همراه داشت، ارائه داد و گفت: مسئولیت نظرات مهمانان برنامه بر عهده خودشان است، اما منظور خانم بایگان درمان بیماری نبود بلکه صحبت‌هایشان در جهت جلوگیری از ترس بیماری کرونا بود. بهتر است در این دوران کرونا با هم مهربان‌تر و مؤدب تر باشیم.

چهره دیگری که شب ششم میهمان عید همدلی بود داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بود.

این هنرمند که در سال ۷۳ در فیلم زمین آسمانی نقش حضرت ابراهیم را برعهده داشته است درباره حضور در این فیلم و سفر مکه‌ای که برای این کار نصیبش شده، گفت: من دوست داشتم پیش از ۵۰ سالگی به سفر مکه بروم اما شرایطش پیش نمی‌آمد. تا اینکه محمدعلی نجفی من را برای بازی در نقش حضرت ابراهیم انتخاب کرد و به بهانه آن قسمت شد که به مکه بروم. برای فیلمبرداری صحنه‌هایی در صفا و مروه دوربین را در ساکی قرار دادیم. اما دوربین را از ما گرفتند. این دوربین را با هزینه زیاد از ژاپن سفارش داده بودند و در نهایت با تلاش زیاد دوربین را پس گرفتیم.

وی درباره انتخاب و حضورش در سریال امام علی در نقش مالک اشتر نیز گفت: «داوود میرباقری بازی من را در فیلم جستجوگر دیده بود و من را برای این نقش انتخاب کرد. پیش از آن در مسیر ساخت کوچک جنگلی به کارگردانی ناصر تقوایی قرار گرفته بودم که میسر نشد. بالاخره قسمت شد که من در این سریال ۱۹ ماه تمام نوکری امام علی را کنم.

ارجمند درباره خاطره از حضورش در نجف اشرف گفت: بعد از سریال امام علی از سمت استاندار نجف دعوت شدم که به آنجا بروم. همسرم را هم با خود بردم. در آنجا همسرم گفت می‌خواهد به سامرا هم سفر کند. اما استاندار نجف مخالفت کرد و گفت خطر بمب گذاری وجود دارد. من به او گفتم دلم می‌خواهد مرگ قشنگی داشته باشم و اگر در اینجا شهید شوم خیلی قشنگ است. استاندار نجف برایم قطعه سنگی از مزار اصلی و قدیمی امام علی آورد و گفت این را به تو می‌دهم. این سنگ همیشه با من است.

این بازیگر پیشکسوت سینما درباره گزیده کاری‌اش در سینما در سال‌های اخیر و شرایط سینما نیز گفت: متأسفانه سفره سینما در ایران کوچک است و کسانی که دور سفره نشسته‌اند زیاد هستند. بنابراین همدیگر را هل می‌دهند تا رقیب را از سفره بیندازند بیرون. از طرفی بسیار کپی کار شده‌ایم. بنابراین به نظر من آدمی که معتقد است و برای خودش ارزش قائل است، باید صبوری کند تا نقش برگزیده‌ای به او پیشنهاد شود. من ۲۵ سال در مشهد نشستم و در صحنه تئاتر بودم و درس می‌خواندم. اما منتظر ماندم چون معتقد بودم شرافت تئاتر بیشتر است. اما تئاتری‌های بزرگ ما آمدند و سینما را احیا کردند و اولین نقش سینمایی من یعنی ناخدا خورشید در سن ۳۷ سالگی به من پیشنهاد شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: ما زیاده خواه شده‌ایم. نباید هر کاری را هم برای پول انجام داد. اگر از کاری که انجام می‌دهید اول خودتان لذت نبرید، بیننده هم لذت نخواهد برد.

داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس در جواب سوالی درباره ساخت فصل چهارم «ستایش» گفت: سعید مطلبی دیگر نمی‌نویسد، اما اگر هم تصمیم به نوشتن بگیرد من حتماً حضور خواهم داشت. چون آنقدر لحظه‌های نابی را در این سه فصل برای خودم به وجود آمده که خیلی بیشتر از بینندگان لذت برده‌ام.

نوید محمدزادهارجمند در پایان گفت: من به سینما امیدوارم و به جوان‌هایی که الان موفقیت‌های جهانی به دست می‌آورند. مثل شهاب حسینی، پرویز پرستویی و نوید محمدزاده که البته کمی متأسف شدم که وارد کار تبلیغات شده است. جوانان باید تمام راهی که پیشکسوتان رفتند را بروند چرا که این راه میان‌بر ندارد.

«عید همدلی» با طراحی و کارگردانی وحید سعیدی و سردبیری احمد رنجبر محصول گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی است که به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر تولید شده و هرشب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ از این شبکه به روی آنتن می‌رود. اجرای این برنامه را باربد بابایی بر عهده دارد و با هدف حمایت از پویش میلیونی اطعام عید غدیر پخش می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما