کد خبر: 599260
تاریخ انتشار :

ملی‌پوش تفنگ: منتظریم ببینیم خواسته‌هایمان برآورده می‌شود؟/ سرمربی دیگری در حد المپین‌ها نداریم

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ملی‌پوش تفنگ در خصوص تعطیلی تمرینات تیم ملی تفنگ اظهار کرد: فعلا دست نگه داشته‌ایم و منتظریم ببینیم شرایط فدراسیون به چه صورتی است. باید ببینیم خواسته‌هایی که ما داریم برآورده می‌شود یا نه و مسئولان فدراسیون به قول‌هایش عمل می‌کنند یا خیر.

وی در ادامه در خصوص خواسته‌هایی که ملی‌پوشان از فدراسیون دارند گفت: خواسته‌های خیلی معمولی داریم، در درجه اول حضور سرمربی و بعد از آن هم حقوق، مزایا و امکانات اولیه که در اردو برای ملی‌پوشان فراهم باشد.

عضو تیم ملی تفنگ در ادامه در خصوص کمبود فشنگ در اردوهای تیم ملی گفت: مسلما فشنگ برای ما خیلی حیاتی است. همه از ما انتظار بهترین نتیجه را دارند و در آینده هم از ما می‌خواهند که در المپیک مدال کسب کنیم بنابراین داشتن فشنگ در تمرینات برای ملی‌پوشان مهم است.

صداقت افزود: داشتن فشنگ خواسته زیادی نیست، می‌توانستیم تجهیزات دیگری را طلب کنیم ولی در قدم اول مهمترین موضوع برای ما فشنگ است. بسیاری از رقبای ما با فشنگ‌های عالی تمرین می‌کنند، اما ما در حال حاضر فشنگی برای تمرین نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر برای تمرینات فشنگ در دسترس هست گفت: مدتی بود که روزانه خیلی کم فشنگ می‌زدیم اما آن‌ها فشنگ‌های مسابقه بود. برای فشنگ‌های تست شده هزینه زیادی شده و گران تر از فشنگ‌های تمرینی هستند. آن‌ها برای مسابقات تست می‌شوند و حیف است که بخواهیم سر تمرین از آن‌ها استفاده کنیم.

تیرانداز المپیکی افزود: اما از جایی که ما فشنگ دیگری نداشتیم مجبور شدیم در روزهای تمرینی خیلی کم از فشنگ‌های مسابقه استفاده کنیم و در حال حاضر آن فشنگ‌ها هم در حال تمام شدن هستند.

او در پاسخ به این سوال که اگر سرمربی تیم ملی با فدراسیون به توافق نرسد و از تیم ملی جدا شود با توجه به اینکه امکان جذب مربی خارجی هم نیست، چه اتفاقی رخ خواهد داد آیا مربی داخلی در حد المپین‌ها داریم، گفت: در داخل کشور سرمربی در حد المپین‌ها نداریم، در حد مربی می‌توانند کنار سرمربی قرار بگیرند اما مسلما سرمربی که خارج از ایران کار کرده باشد و به چم و خم کار آگاه باشد نداریم.

وی افزود: از طرفی هم زمان کافی نداریم تا بخواهیم با یک مربی دیگر خو بگیریم. بهترین موقعیت و کسی که برای المپین‌ها مناسب است خانم هاشمی است. از اخلاق و خوی تیراندازان آگاه است و به تکنیک‌های ملی‌پوشان اطلاع دارد. او سعی کرده که خیلی از تکنیک‌هایمان را درست کند. اگر مربی دیگری بیاید معلوم نیست چه بلایی سر تکنیک‌ها بیاید.

وی در ادامه گفت: قرار است چهارشنبه تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود.

صداقت در خصوص تحریم کردن تمرینات تیم ملی به دلیل اعتراض به شرایط گفت: اسم آن را تحریم نمی‌توان گذاشت، ولی بله. بhلاخره ما در این شرایط از جان و عمرمان مایه گذاشته‌ایم و دنبال بهترین امکانات هستیم تا برای کشورمان بهترین نتیجه را کسب کنیم.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما