کد خبر: 620897
تاریخ انتشار :

واکنش AFC به بازی تیم ملی ایران و هنگ کنگ

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت که شاگردان اسکوچیچ برای اینکه مجدداً در جام جهانی به میدان بروند، فرصتی برای اشتباه ندارند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) درباره دیدار فردا (پنجشنبه) تیم ملی ایران مقابل هنگ‌کنگ نوشت: راه صعود ایران برای رسیدن به مرحله پایانی جام جهانی، درخشان آغاز شد و آنها در نخستین بازی، هنگ‌کنگ را با نتیجه 2 بر صفر شکست دادند. تیم ملی سپس قدرت خود را با پیروزی 14 بر صفر مقابل کامبوج نشان داد، اما با شکست مقابل بحرین و عراق امتیازاتی حیاتی از دست داد.

این شکست‌ها به این معنی است که تیم دراگان اسکوچیچ برای تحقق بخشیدن رؤیای صعود مجدد به جام جهانی، فرصتی برای اشتباه در بازی‌های باقیمانده ندارد. این تیم آسیای مرکزی باید به سرعت برای پیروزی مقابل هنگ‌کنگ آماده شود و نمایش خود را در بازی رفت که با گل‌های کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون به برتری رسید، تکرار کند.

تصمیم مهم AFC قبل از بازی تیم ملی ایران

AFC پاسخ اعتراض ایران را داد

هنگ‌کنگ هم هنوز روی کاغذ شانس صدرنشینی دارد، اما باید نتایج دیگری هم برای رخ دادن این اتفاق رقم بخورد. با این حال شاگردان میکسو پاتلاینن بخت صعود به جام ملت‌های آسیا 2023 را هنوز در دست دارند و این مربی، شاگردانش را برای مصاف با ایران آماده می‌کند.

این مسابقه از ساعت 19 فردا (به وقت ایران)، در چارچوب دیدارهای گروه C مقدماتی جام جهانی قطر و در ورزشگاه شیخ علی بن‌محمد آل‌خلیفه شهر محرق آغاز خواهد شد.


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما