کد خبر: 623878
تاریخ انتشار :

ماجرای دعوای علی کریمی با علی دایی در تیم ملی چه بود؟

بهمن ماه سال 1396 مناظره ای بین محمدرضا ساکت و علی کریمی در برنامه نود صورت گرفت. علی کریمی در این مناظره قرارداد های عجیب در فدراسیون فوتبال و همچنین قرارداد کارلوس کی‌ روش و دستیارانش را زیر سوال برد. پس از آن کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال ایران در پیامکی که برای عادل فردوسی‌ پور نوشت، کریمی را بزدل خطاب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سایت شماره یک :علی کریمی پیشکسوت محبوب فوتبال ایران پیشنهاد سرمربیگری بادران و جانشینی محسن عاشوری را رد کرد.

«نه» بزرگ علی کریمی به بازگشت به عرصه مربیگری

در زمانی که  تیم فوتبال بادران مقابل شاهین شهرداری بوشهر شکشت خورد و  محسن عاشوری سرمربی بادران تهران در تصمیمی عجیب از سمت خود  کناره‌گیری کرد و نامه استعفای خود به مدیران باشگاه بادران را نوشت این شایعه در فضای فوتبال به وجود آمد که علی کریمی یکی از گزینه های جدید باشد

اولین گزینه بادرانی‌ها، علی کریمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران بود؛ آن‌ها به دنبال آن بودند تا با جذب کریمی، یک بمب بزرگ را در لیگ یک بترکانند و جانشینی پر سر و صدا را برای محسن عاشوری انتخاب کنند. اما مذاکرات چند جانبه باشگاه بادران با علی کریمی، به نتیجه نرسید و با پاسخ منفی کریمی مواجه شد؛ کریمی در پاسخ به مسئولان بادران ضمن تشکر از پیشنهاد آن‌ها اعلام کرده که فعلا با باشگاه خیبر خرم آباد در حال همکاری است و علاقه‌ای به همکاری با بادران ندارد.

با این اتفاق، حالا حضور کریمی در بادران منتفی بوده اما همچنان تلاش مدیران این باشگاه برای انتخاب یک سرمربی جدید و البته احتمالا پر سر و صدا ادامه دارد تا سکان این تیم مدعی در لیگ یک را برعهده بگیرد؛ این تکاپو برای انتخاب سرمربی جدید در شرایطی است که بادرانی‌ها سه روز دیگر باید در خانه از تیم فوتبال نود ارومیه پذیرایی کنند و نتیجه این مسابقه بسیار برای بقای آن‌ها در کورس رقابت لیگ یک حائزاهمیت است و باید دید در نهایت مذاکرات مدیران باشگاه بادران چه کسی به عنوان جانشین محسن عاشوری انتخاب می‌شود.

 

 


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما