کد خبر: 582114
تاریخ انتشار :

استایل خاص امیرحسین آرمان + عکس

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، امیرحسین آرمان یکی از بازیگران جوان سینمای ایران است. امیرحسین آرمان کارش را در سال 83 با فیلم ازدواج به سبک ایرانی شروع کرد. امیرحسین آرمان اخیرا در سریال مانکن که در شبکه سینمای خانگی توزیع شد، بازی کرد. امیرحسین آرمان همچنین در عرصه مدلینگ فعال است. امیرحسین آرمان خوانندگی را نیز تجربه کرده است.

استایل خاص

امیرحسین آرمان که این روزها مدل یک برند لباس مردانه است، عکسی جدید با حال و هوای بهاری از خود منتشر کرد.

استایل خاص امیرحسین آرمان + عکس

بیوگرافی
  • نام:امیرحسین
  • نام خانوادگی:آرمان
  • تاریخ تولد: 1361/8/14
  • فعالیت :بازیگری
  • محل تولد:تهران
زندگی شخصی

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان 1361 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون میباشد.

کودکی امیرحسین آرمان

عکس مادر و پدر امیرحسین آرمان

فعالیت هنری

او در ابتدای راه بازیگری اش با انتخاب های درست مسیر خوبی را برای رسیدن به قله های موفقیت پیش گرفته است. او تا کنون با بازی در فیلم های "ازدواج به سبک ایرانی""هدف اصلی""صد سال به این سالها" "امشب شب مهتابه" "برف روی شیروانب داغ" "بیداری رویاها" "روز هفتم" وسریال "کلاه پهلوی"و"سرزمین کهن" استعداد های فراوانی را از خود نشان داده است.

«امیرحسین آرمان» بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری که چند سالی است بر پرده های سینما ظاهر شده است، بازیگری که دورنمای خوبی از فعالیت های هنری وی به چشم می خورد، می گوید از آن دست بازیگران نیست که سینما او را انتخاب کرده باشد یا او سینما را بلکه معتقد است هردو با هم منتخب یکدیگرشدند و می گوید که با تخصص در کار دکوراسیون، مسلط بودن به زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه ای خود کرده است و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد. آرمان را با چهره ای آرام بر پرده سینما ها می شناسیم.

آرمان درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری می گوید:

سال1381 بود که با شرکت در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را آموخته و سال 83 بود که به طور حرفه ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش آفرینی کردم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما