کد خبر: 609763
تاریخ انتشار :

بالاخره ویلای میلیاردی دو مسئول در فیروزکوه تخریب شد+عکس

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، در حالی که قرار بود از صبح امروز دو ویلای غیرمجاز مربوط به برخی مقامات مسئول فعلی و پیشین در فیروزکوه تخریب شود حضور در محل و ممانعت این افراد مانع اجرای حکم قضایی تخریب شد به‌شکلی که دادستان فیروزکوه شخصاً برای اجرای حکم تخریب در محل حاضر شد.

رضایى، دادستان عمومى و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلاى غیرمجاز میلیاردى منتسب به دو نفر از مسئولان سابق و فعلى به‌مساحت ٥هزار مترمربع با ورود دادستانى خبر داد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه خاطرنشان کرد: با توجه به تصرف حریم رودخانه در پى ساخت دو ویلاى غیرمجاز، رسیدگى به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وى تصریح کرد: در نهایت با ورود دادستانى و علی‌رغم ممانعت‌هایى که در مسیر اجراى حکم قضائى وجود داشت، دو ویلاى مذکور تخریب شدند و حریم و بستر رودخانه آزادسازى شد.

رضایى اظهار کرد: همچنین در راستاى رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه، ٢٦ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز تخریب و ٥ هکتار از اراضى بستر و حریم رودخانه آزادسازى شد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه تأکید کرد: دستگاه قضایى در راستاى اجراى قانون هیچ خط قرمزى نخواهد داشت و هر شخصى که از قانون تخطى کند قطعاً با برخورد قاطع مواجه خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما