کد خبر: 615040
تاریخ انتشار :

گل شماره ۱۰۳ رونالدو دزدیده شد+عکس‌ها

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ورزش سه: کریس رونالدو در دیدار امشب تیم ملی پرتغال مقابل صربستان، می‌توانست یک گل سه امتیاز برای تیمش به ثمر برساند اما در نهایت تنها یک کارت زرد نصیبش شد.

پرتغال امشب در دومین دیدارش در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر مقابل صربستان قرار گرفت و در نهایت به تساوی 2-2 رضایت داد. در این دیدار ابتدا شاگردان فرناندو سانتوس با دو گل دیوگو ژوتا در دقایق 11 و 36 پیش افتاد ولی گل های الکساندر میتروویچ (46) و فیلیپ کاستیچ (60) صربستان را به بازی برگرداند.

اما اتفاقات جنجالی بود در دقایق تلف شده رقم خورد. ابتدا در دقیقه 2+90، خطای شدید نیکلا میلنکوویچ روی دانیلو باعث شد تا داور او را با کارت قرمز مستقیم اخراج کند.

سپس یک دقیقه بعد، روی یک پاس بلند به محوطه جریمه صربستان، رونالدو از خروج اشتباه دروازه حریف استفاده کرد و با یک ضربه دقیق، توپ را از زیر دستان او عبور داد. اما در حالی که توپ به وضوح از خط دروازه کاملا رد شده بود، داور و کمک دومش دستور به ادامه کار دادند.

رونالدو که از این تصمیم به شدت ناراحت شده بود، ابتدا به کمک داور اعتراض کرد اما این اقدام تنها یک کارت زرد برای او به همراه داشت. بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی هم او که همچنان به شدت عصبانی بود، بازوبندش را روی زمین انداخت و راهی رختکن شد.

در رقابت های مقدماتی جام جهانی از VAR استفاده نمی شود و در همین معدود بازی هایی که برگزار شده، غیبت آن کاملا محسوس بوده است. در دیدارهای شب اول هم تصمیمات جنجالی ای توسط داوران گرفته شد که در صورت استفاده از VAR احتمالا به شکل دیگری رقم می خورد.

رونالدو تنها 7 گل با رسیدن به رکورد 109 گل ملی علی دایی فاصله دارد اما در دو بازی ابتدایی پرتغال در مقدماتی جام جهانی موفق به گلزنی نشد. او مدتی پیش از رکورد 757 گل پله در دیدارهای رسمی عبور کرد و اکنون رسیدن به رکورد دایی، یکی از مهمترین اهداف او در سال‌های پایانی دوران حرفه‌ای‌اش است.

گل شماره ۱۰۳ رونالدو دزدیده شد

گل شماره ۱۰۳ رونالدو دزدیده شد

گل شماره ۱۰۳ رونالدو دزدیده شد

گل شماره ۱۰۳ رونالدو دزدیده شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما