کد خبر: 615850
تاریخ انتشار :

تصاویر عجیب آموزش آنلاین هنر‌های رزمی برای سامورایی‌ها

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

کوشیرو میناموتو در کلاس‌های آنلاین، ورزش رزمی سامورایی را آموزش می‌دهد.

میناموتو که مربی هنر‌های رزمی بوگاکو و سامورایی است امیدوار بود با معرفی هنر‌های سامورایی از گردشگران خارجی در جریان بازی‌های المپیک استقبال کند. اما هنگامی که کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ تصمیم به تعویق بازی‌ها گرفت برنامه هایش به هم ریخت.

میناموتو که ۳۵ سال در هنر‌های رزمی تجربه دارد مبدع اختراع بوگوکا یا رقص جنگجوست، یک نوع منحصربفرد از هنر‌های نمایشی که سبک‌های بازی شمشیر سامورایی را با ترانه و رقص درام کلاسیک ژاپن ترکیب می‌کند.

وی از ۱۰ سال پیش بوگوکا را به گردشگران خارجی آموزش می‌دهد. او در سال ۲۰۱۹ حدود ۴۵ هزار دلار در تجهیزات و نوسازی مدرسه خود صرف کرد.

اگرچه امید‌های او برای میزبانی از بازدیدکنندگان خارجی کمرنگ شده است، با این حال میناموتو با برگزاری کلاس‌های آنلاین با کارآموزان خود ارتباط برقرار کرده است.

برای کلاس‌های حضوری این استاد هنر‌های رزمی از هر هنرآموز در کلاس‌های حضوری ۸۵ دلار و در کلاس‌های آنلاین ۱۸ دلار هزینه دریافت می‌کند. بیشتر هنرجویان او از اروپا و آمریکا هستند.

میناموتو می‌گوید: در کلاس‌های حضوری می‌توانم وضعیت بدن را اصلاح و روش‌های بیشتری را به آن‌ها بیاموزم، اما کلاس آنلاین کار را سخت کرده است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما