کد خبر: 619246
تاریخ انتشار :

حمل جسد بابک خرمدین توسط والدینش در آسانسور + فیلم(۱۶+)

فیلمی از حمل جسد بابک خرمدین توسط پدر و مادرش در آسانسور منتشر شد.جسد خرمدین توسط پدرش تکه تکه شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

فیلم زیر در شبکه‌های مجازی به عنوان نخستین تصاویر از پدر و مادر بابک خرمدین هنگام انتقال جسد در حال دست‌به‌دست شدن است. جسد خرمدین بعد از قتل توسط پدرش تکه‌تکه شد.

فیلم حمل جسد بابک خرمدین توسط والدینش در آسانسور( ۱۶+)

بابک خرمدین، کارگردان سینمای ایران، عصر دیروز توسط پدر و مادرش به قتل رسید. جسد مثله شده او در سطل زباله‌ای واقع در شهرک اکباتان تهران کشف شد و پلیس عاملان قتل را بازداشت کرد.

علت مرگ بابک خرمدین

صبح 26 اردیبهشت 1400  با کشف جسد مثله شده متعلق به بابک خرمدین، در یک سطل زباله در خیابان نفیسی محله اکباتان، خبر قتل او منتشر شد.

پدر بابک خرمدین با اعتراف به قتل پسرش عنوان کرد که به خاطر اختلافاتی که با پسرش داشته است او را از طریق خوراندن مواد بیهوشی، با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

رئیس پلیس پایتخت در رابطه با قتل بابک خرمدین، کارگردان ایرانی گفت: پلیس آگاهی کمتر از ۶ ساعت هویت بدن تکه‌تکه و بدون سر مقتول را شناسایی کرد.

سردار "حسین رحیمی" روز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری طرح رعد و اقتدار، افزود: پدر و مادر بابک خرمدین به قتل اعتراف کرده و انگیزه خود را از ارتکاب این جرم رفتارهای نامناسب این فرد اعلام کردند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر قاتلان دستگیر و در اختیار پلیس هستند.

بابک خرمدین متولد ۱۳۵۳ در تهران و کارگردان سینما بود.

آن مرحوم برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی برای «بور بیجاده رنگ» در جشنواره بین المللی فیلم آسا (فیلم های انسان دوستانه) ۱۳۸۸، برنده دیپلم افتخار بهترین کارگردانی برای فیلم “بور بیجاده رنگ” در پنجمین جشنواره بین المللی پروین اعتصامی۱۳۸۸،  برنده جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه و بهترین صدا برای فیلم “بور بیجاده رنگ” در ششمین جشنواره دانشجویی فیلم نهال (دانشگاه هنر) ۱۳۸۸ و نامزد بهترین تصویر برداری و تدوین را در کارنامه کاری خود ثبت کرده بود.

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما