کد خبر: 619892
تاریخ انتشار :

پیش بینی وضع هوا برای دو روز آینده

کارشناس هواشناسی گفت: طی دو روز آینده علاوه بر رگبار باران شاهد کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خواهیم بود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی با بیان اینکه امشب در برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، سمنان، تهران، البرز، قزوین، کرمان و سواحل خزر رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود گفت: در برخی مناطق استان‌های تهران ،البرز و قزوین شاهد خیزش گرد و خاک هستیم.

او ادامه داد: فردا با تشدید ناپایداری‌ها، بارش باران در مناطقی از جمله اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ، سمنان، قزوین پیش بینی می شود و به تدریج بارش ها، استان‌های کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان ،مرکزی، قم، شمال فارس، غرب اصفهان، شمال و شرق خوزستان، چهارمحال‌وبختیاری، کهگیلویه و بویراحمد را نیز در برمی‌گیرد.

گودرزی توضیح داد: شدت بارش روز سه‌شنبه در استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان و زنجان است و احتمال تگرگ در این مناطق وجود دارد.

کارشناس هواشناسی توضیح داد: روز چهارشنبه در شمال غرب، سواحل شمالی، شمال شرق، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و ارتفاعات استان‌های کرمان، یزد و اصفهان بارش رخ خواهد داد.

او یادآور شد: شدت بارش روز چهارشنبه در مازندران خواهد بود همچنین در این روز شاهد کاهش نسبی دما در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور خواهیم بود.

گودرزی اظهار کرد: روز پنجشنبه در شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی و روز جمعه هم در اردبیل و ارتفاعات مازندران، بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

او درباره آب‌وهوای استان تهران هم گفت: آسمان تهران فردا صاف تا نیمه‌ابری است و در برخی ساعات افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید، رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود. بیشترین دمای تهران ۳۱ درجه و کمترین آن ۲۱ درجه خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما