کد خبر: 620208
تاریخ انتشار :

تعمیرکاران یخچال سارق از آب در آمدند

دو سارق که تحت عنوان تعمیرکار یخچال اقدام به سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سرهنگ سلیمان شکری، رئیس کلانتری 134 شهرک غرب در‌این‌باره اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت از خانه‌ای در شهرک غرب توسط دو مرد تحت پوشش تعمیرکار یخچال پرونده به‌سرعت برای شناسایی متهمان در دستور کار مأموران قرار گرفت.

او ادامه داد: پس از چندین روز کار اطلاعاتی، مأموران کلانتری 134 شهرک غرب با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرنخ‌هایی از سارقان حرفه‌ای به دست آوردند.

رئیس کلانتری 134 شهرک غرب ابراز کرد: شیوه و شگرد سارقان به این شکل بوده که آنها در پوشش تعمیرکار یخچال وارد خانه شده و با استفاده از خشونت وسایل باارزش خانه را سرقت می‌کردند.

این مقام انتظامی افزود: مأموران پلیس پس از شناسایی سارقان حرفه‌ای با اخذ مجوز قضائی در یک عملیات متهمان را در مخفیگاه خود واقع در شهرک غرب دستگیر و روانه کلانتری 134 شهرک غرب کردند.

این مقام پلیسی اظهار کرد: متهمان در بازجویی‌هایی پلیسی به پنج فقره سرقت اعتراف کردند و مال‌باختگان نیز این سارقان حرفه‌ای را شناسایی کردند.

سرهنگ شکری با بیان اینکه ارزش ریالی اموال سرقت‌شده توسط کارشناسان بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: بررسی جزئیات پرونده و سرقت‌های احتمالی دیگر در دستور کار قرار دارد.

منبع:شرق

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما