کد خبر: 621975
تاریخ انتشار :

حمله به زن تهرانی توسط شوهر سابقش!+جزئیات بیشتر

زن کتک خورده با چشمانی گریان و صورتی کبود پرده از زندگی دردناک خود برداشت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

 

خرداد ماه امسال زن 30 ساله به نام پریسا ساکن باغ فیض غرب تهران با صورتی کبود و با حالتی افسرده پس از تحقیر و کتک خوردنش برای مطرح کردن شکایت به پلیس تهران مراجعه کرد.

زن تهرانی هنگامی که در خانه خود بود، همسر سابقش به خانه مراجعه می‌کند و با توهین های ناموسی وی را به طرز هولناکی مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

زن کتک خورده ماجرای خود را اینطور به خبرنگار ما توضیح داد: «هنگامی که با همسرم ازدواج کردم هیج مشکلی نداشتیم. چند سال بعد تصمیم گرفتیم به دلایلی از یکدیگر جدا شویم.»

این زن با بغض خود ادامه داد: «در مراحل طلاق هستم و بچه ای ندارم. درخانه مجردی بدون شوهرم زندگی می‌کنم. روز حادثه همسرم به خانه آمد تا مدارکی را به من بدهد، اما حادثه تلخی برای من رقم خورد.»

خانم جوان در حالی که گریه می‌کرد بیان داشت: «همسرم به خانه آمد و حال خوبی نداشت. او ابتدا به من و خانواده ام توهین ناموسی کرد. من می خواستم او را آرام کنم اما به شدت من را با مشت و لگد کتک زد.»

زن تهرانی گفت: «کبودی های صورتم در این درگیری ایجاد شده است. پس از این حادثه تصمیم به طلاق از او قطعی شد. و ساعتی بعد برای مطرح کردن شکایت به پلیس تهران مراجعه کردم.»

بنابراین گزارش پرونده این خانم پس از مطرح کردن شکایت در دستو کار پلیس تهران قرار گرفت.

منبع:رکنا 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما