کد خبر: 627351
تاریخ انتشار :

اظهار نظر جنجالی فردوسی پور درباره کیروش!

عادل فردوسی‌پور که در یک تورنمنت به نام «جام حافظان سلامت» با تیم رسانه ورزش حضور دارد در حاشیه بازی افتتاحیه، پیرامون لیگ بیستم و منتفی شدن حضور کی‌روش در تیم ملی عراق صحبت کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

عادل فردوسی پور درباره پایان لیگ بیستم و پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس گفت: خوب بود. فرسایشی بود و بازی‌های لیگ خیلی طولانی شد. اما به هر حال در این شرایط سخت کرونایی که چند بار وقفه ایجاد شد و چند بار در شرایط سخت بازی‌ها برگزار شد، فرسایشی شدن و طولانی شدن آن به بازی‌ها لطمه زد هر چند به نظرم بازی‌ها، بازی‌های خوب و با کیفیتی بود. 

فردوسی پور: چه بهتر که کی روش سرمربی عراق نشد!

عادل فردوسی‌پور در ابتدا درباره فوتبال بازی کردنش در دوران کرونا گفت: سعی می‌کنیم رعایت کنیم. نام این مسابقات جام حافظان سلامت است که البته کمی تناقض دارد اما بچه‌ها سعی می‌کنند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، شرایط خیلی نگران کننده است اما به هر حال ما بازی‌های خود را انجام می‌دهیم و تورنمنت خوبی است. بازی‌ها سخت است چرا که تیم ها خوب هستند. ان‌شاءالله اتفاقات خوبی رقم بخورد. 

عادل فردوسی پور درباره پایان لیگ بیستم و پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس گفت: خوب بود. فرسایشی بود و بازی‌های لیگ خیلی طولانی شد. اما به هر حال در این شرایط سخت کرونایی که چند بار وقفه ایجاد شد و چند بار در شرایط سخت بازی‌ها برگزار شد، فرسایشی شدن و طولانی آن به بازی‌ها لطمه زد هر چند به نظرم بازی‌ها، بازی‌های خوب و با کیفیتی بود. 

فردوسی‌پور در پایان گفت‌وگویش با فوتبالی درباره انتخاب دیک ادوکات به عنوان سرمربی تیم ملی عراق و سرمربی نشدن کی‌روش گفت: فکر می‌کنم برای فوتبال ایران بهتر شد، به نظر من با سرمربی نشدن کی‌روش، یک تنش و یک چالش از فوتبال ایران کم شد. 

فردوسی پور درباره انتخاب دیک ادووکات به عنوان سرمربی تیم ملی عراق و سرمربی نشدن کی‌روش گفت: فکر می‌کنم برای فوتبال ایران بهتر شد، به نظر من با سرمربی نشدن کی روش، یک تنش و یک چالش از فوتبال ایران کم شد. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما