کد خبر: 628238
تاریخ انتشار :

با بازیگران سریال خاتون آشنا شوید

به گزارش سایت خبرآزاد، در این سریال کیهان کلهر، موسیقی‌دان سرشناس کشور نیز به عنوان آهنگساز در کنار عوامل خاتون به همکاری پرداخته است. سریال خاتون به عنوان یکی از پربازیگرترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی شناخته شده است. اما موضوعی که سر و صدای زیادی درباره خاتون به راه انداخته، سانسور عجیب تصویر نگار جواهریان در بیلبورد‌های شهری سریال است. جزئیات سریال خاتون براساس گفته‌های عوامل مجموعه خاتون، بخشی از داستان این مجموعه در مناطق شمالی کشور و در بستر جنگ جهانی دوم می‌گذرد. خاتون مضمونی تاریخی دارد و محوریت کلی داستان «سریال خاتون» قرار است روایت اتفاقات دهه سی و چهل باشد. اما داستان اصلی سریال درباره زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌ است. نگار جواهریان بازیگر سریال خاتون است و ایفای نقش خاتون را برعهده دارد. اشکان خطیبی نقش «شیرزاد ملک» را ایفا می‌کند. او معاون رکن دو ارتش، نظامی سخت گیر و همسر خاتون است. شیرزاد ملک مردی عاشق است، اما … مهران مدیری ایفاگری نقش «جهانگیر روزبه»، را برعهده دارد. او مردی زیرک، پرنفوذ، طناز و فرصت طلب و انگلوفیل است که گمان دارد دنیا بر کاکل انگلیسی‌ها می‌چرخد. جهانگیر روزبه دایی جون انگلیسی خاتون است. شبنم مقدمی ایفای نقش «فخرالنسا» را برعهده دارد. او زنی قدیمی، قجری است که با ناصرخان ملک لاهیجی ازدواج کرده و از تهران به شمال آمده است. فخرالنسا مادر شیرزاد ملک و مادرشوهر خاتون است. آیدا ماهیانی نقش «باربارا کُوالسکا» را برعهده دارد. در بهار سال ۱۳۲۱ تعداد بسیاری از زنان، دختران، کودکان و کمتر مردان مسن و بیمار لهستانی از اردوگاه‌های سیبری بنا به توافقی به ایران در حال اشغال متفقین منتقل شده بودند که. «باربارا کوالسکا» یکی از این زنان بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سایت خبرآزاد، در این سریال کیهان کلهر، موسیقی‌دان سرشناس کشور نیز به عنوان آهنگساز در کنار عوامل خاتون به همکاری پرداخته است.  

سریال خاتون به عنوان یکی از پربازیگرترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی شناخته شده است. اما موضوعی که سر و صدای زیادی درباره خاتون به راه انداخته، سانسور عجیب تصویر نگار جواهریان در بیلبورد‌های شهری سریال است.

جزئیات سریال خاتون

براساس گفته‌های عوامل مجموعه خاتون، بخشی از داستان این مجموعه در مناطق شمالی کشور و در بستر جنگ جهانی دوم می‌گذرد. خاتون مضمونی تاریخی دارد و محوریت کلی داستان «سریال خاتون» قرار است روایت اتفاقات دهه سی و چهل باشد.

اما داستان اصلی سریال درباره زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌ است.

نگار جواهریان بازیگر سریال خاتون است و ایفای نقش خاتون را برعهده دارد.  

اشکان خطیبی نقش «شیرزاد ملک» را ایفا می‌کند. او معاون رکن دو ارتش، نظامی سخت گیر و همسر خاتون است. شیرزاد ملک مردی عاشق است، اما …

مهران مدیری ایفاگری نقش «جهانگیر روزبه»، را برعهده دارد. او مردی زیرک، پرنفوذ، طناز و فرصت طلب و انگلوفیل است که گمان دارد دنیا بر کاکل انگلیسی‌ها می‌چرخد. جهانگیر روزبه دایی جون انگلیسی خاتون است.

شبنم مقدمی ایفای نقش «فخرالنسا» را برعهده دارد. او زنی قدیمی، قجری است که با ناصرخان ملک لاهیجی ازدواج کرده و از تهران به شمال آمده است. فخرالنسا مادر شیرزاد ملک و مادرشوهر خاتون است.

آیدا ماهیانی نقش «باربارا کُوالسکا» را برعهده دارد. در بهار سال ۱۳۲۱ تعداد بسیاری از زنان، دختران، کودکان و کمتر مردان مسن و بیمار لهستانی از اردوگاه‌های سیبری بنا به توافقی به ایران در حال اشغال متفقین منتقل شده بودند که. «باربارا کوالسکا» یکی از این زنان بوده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما