کد خبر: 629973
تاریخ انتشار :

مهدی چمران سکته مغزی کرد ؟ + جزئیات کامل

دیده‌بان ایران/ پس از انتشار خبری بستری شدن «مهدی چمران» در بیمارستان و تکذیب خبر وخامت حال او، یک منبع آگاه در همین رابطه گفت که دلیل بستری شدن آقای چمران «سکته مغزی» بوده و رئیس شورای شهر تهران هم اکنون تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار گرفته است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

دوشنبه هفته گذشته علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران درباره وضعیت سلامت مهدی چمران و خبر بستری آن در بیمارستان به رسانه ها گفته بود: آقای چمران دچار مقداری کسالت و به بیمارستان منتقل شدند.

این اظهارات در حالی مطرح شد که ناصر امانی عضو شورای شهر تهران گفته بود که: مشکل خاصی برای آقای چمران رخ نداده است ایشان اصلا در بیمارستان بستری نشده است.

گفتنی است مهدی چمران ، متولد ۱۳۲۰ در محله سرپولک تهران است و برادر کوچک شهید دکتر مصطفی چمران (وزیر سابق دفاع) به شمار می رود.

تکمیلی ////// خبر سکته مغزی چمران تکذیب شد

باشگاه خبرنگاران/ یک منبع آگاه خبر سکته مغزی چمران رئیس شورای شهر تهران را تکذیب کرد.
 
یک منبع آگاه در شورای شهر تهران در مورد خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر سکته مغزی چمران رئیس شورای شهر تهران گفت:خبر سکته مغزی آقای چمران کذب است و صحت ندارد.

گفتنی است پیش از این برخی کانال ها در فضای مجازی مدعی شده بودند که چمران رئیس شورای شهر تهران به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما