کد خبر: 631005
تاریخ انتشار :

جنجال بزرگ اتهام نماینده مجلس در مورد "ناز و کرشمه" مردم

ایسنا/ نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی به مصاحبه روز گذشته یکی از نمایندگان مجلس اشاره و تاکید کرد: نباید سخنانی دور از شأن ملت ایران از تریبون‌ها زده شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سید مرتضی خاتمی در اخطاری در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه صحبت‌هایی از سوی برخی از همکاران چه در صحن مجلس و چه در قالب مصاحبه‌ها در رسانه‌ها منتشر می‌شود که در شأن ملت ایران و در شأن مجلس شورای اسلامی نیست.

وی در ادامه اظهار کرد: روز گذشته مصاحبه‌ای از سوی یکی از همکاران منتشر شد که در شأن ملت ایران نبود و متاسفانه توسط برخی از رسانه‌ها برحسب تشابه اسمی از نام من و تصویر بنده استفاده شد. بنده از بیان هرگونه مضامینی دور از شأن ملت ایران اعلام برائت می‌کنم.

نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صاحبان تریبون و گروه‌های مرجع باید در شأن ملت ایران صحبت کنند و در بکارگیری عبارات و کلمات دقت لازم را داشته باشند. متاسفانه امروز کشور درگیر مشکلات ناشی از تحریم‌های ظالمانه بوده و شیوع گسترده کرونا و فشار اقتصادی مشکلات را بر مردم دو چندان کرده است. بیان اینگونه مطالب در شأن ملت نیست.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما