کد خبر: 636224
تاریخ انتشار :

مذاکره با چهره‌های ضد مذاکره؟!

به گزارش نامه نیوز، چند روز قبل عکسی از ترکیب تیم مذاکره کننده منتشر شد که در منتهاعلیه سمت راست آن حضور حمیدرضا عسگری را دیدیم. یکی از چهره‌های شاخص در دورانی که سعید جلیلی مسئول مذاکره بود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

کانال تلگرامی عصر ما امروز در مطلب به انتخاب او واکنش نشان داده و با اشاره به حواشی که پیش‌تر درباره او ایجاد شده بود، از پیام انتخاب او می‌گوید.

این کانال تلگرامی اصلاح طلب نوشته است: سالی که نکوست از بهارش پیداست؛ ماحصل مذاکرات برجام در دولت رئیسی هم از اعضاء تیم مذاکره‌کننده‌اش. حمیدرضا_عسگری که در منتهاعلیه سمت راست این عکس پشت میز مذاکره نشسته همان چهره معروف است و حتی اگر بازجو بودنش اثبات نشده باشد؛ از آن ضد برجامی‌های اصیل است. 

 او از جمله مسببان بی‌حاصلی 6 سال مذاکره و تصویب 3 قطعنامه فصل هفتی شورای امنیت علیه ایران، همچنین از مخالفان جدی برجام و کمک‌کار جلیلی در کمیسیون ویژه مجلس نهم برای تخریب برجام بود. 

 سوال اینجاست که بازگشت او به تیم مذاکره کننده چه پیامی دارد؟ اگر قصد احیای برجام را دارند چرا فردی با این سابقه انتخاب شده؟ اگر هم دنبال احیای برجام نیستند؛ آیا فکر اداره کشور در صورت عدم توافق و عدم لغو تحریم‌ها را کرده‌اند؟!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما