کد خبر: 637511
تاریخ انتشار :

آقای قالیباف در زیرمجموعه شما چه خبر است؟

عصر ما نوشت: آقای قالیباف در زیرمجموعه شما چه خبر است؟ ، این اصرار به قانون‌شکنی از کجا آب می‌خورد؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قضیه انتصاب‌های فامیلی و رابطه‌ای این اواخر آنقدر لوث شده که برخی از رسانه‌ها و چهره‌های اصولگرا از مرحله سکوت و خود را به ندیدن زدن هم فراتر رفته و دفاع می‌کنند! 

افکار عمومی اما بدون توجه به این دفاعیه‌‌ها همچنان منتقد و پرسشگر است. خواست و مطالبه جدی مردم در این مقطع زمانی پذیرش اشتباه و جبران تخلفات صورت گرفته است. 

در این بین اما برخی مثل زاکانی البته نه در همه موارد تحت تاثیر فشار اجتماعی و رسانه‌ها هم که شده از مسیر غلط خود بر می‌گردند و برخی هم مثل مجلسی‌ها خود را به راه دیگر زده و اصلا به روی خود نمی‌آورند که تخلفی صورت گرفته است!

همین اواخر سندی منتشر شده و ثابت کرد که برخی از مسئولان در قوه مقننه با یک پارتی‌بازی و قانون‌شکنی غیر قابل انکار محمدعلی قندهاری‌نیا را به عنوان مدیر کل فرهنگی و روابط‌عمومی مجلس شورای اسلامی منصوب کرده‌اند!

این انتصاب درحالی صورت گرفت که او فقط دیپلم دارد و در جایگاهی قرار گرفته که بر اساس مقررات نیاز به لیسانس و 10 سال سابقه کار یا فوق لیسانس و 5 سال سابقه کار است.

با وجود رو شدن سند مربوط و اثبات این تخلف اما آقایان در مجلس حتی زحمت ارائه یک توضیح و حتی توجیه را به خود ندادند! اصلا معلوم نیست که این همه مقاومت و اصرار بر قانون‌شکنی از کجا آب می‌خورد؟ چرا با برکناری قندهاری‌نیا ثابت نمی‌کنند که در نهاد قانون‌گذار حواسشان به اجرای قانون هم هست؟ 

شاید بهتر باشد این سوالات را از شخص آقای قالیباف بپرسیم و ضمن یادآوری این نکته به ایشان که یکی از وظایف مجلس نظارت بر اجرای حسن قوانین است، بخواهیم که شخصا به این موضوع رسیدگی کرده و بگویند در زیرمجموعه ایشان چه خبر است که هر کی از راه می‌رسد و بدون اینکه شرایط قانونی لازم را داشته باشد، چنین پست‌هایی می‌گیرد.

منبع: کانال تلگرامی عصر ما

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما