کد خبر: 637626
تاریخ انتشار :

حمله سایبری به تأسیسات حیاتی صهیونیست‌ها

افشای تأسیسات حیاتی صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گروه هکری عصای موسی در غافلگیری جدید، با انتشار ویدئویی اعلام کرد به اطلاعات دولتی رژیم‌صهیونیستی شامل تصاویر سه‌بعدی از فلسطین اشغالی دست پیدا کرده. این اقدام، دور زدن ممنوعیت بین‌المللی است که از دسترسی به تصاویر دقیق هوایی از این مناطق جلوگیری می‌کند. منبع: خبرفوری در فیلم منتشر شده، تصاویر و نقشه‌های تأسیسات حیاتی نشان داده و اعلام می‌شود این‌ها نمونه‌ای از تصاویر دقیقی است که اخیراً پس از هک زیرساخت‌های سایبری رژیم‌صهیونیستی به دست آمده. دقت تصاویر ۵ سانتیمتر و حجم فایل‌ها، تصاویر و نقشه‌ها ۲۲ ترابایت است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

افشای تأسیسات حیاتی صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی
گروه هکری عصای موسی در غافلگیری جدید، با انتشار ویدئویی اعلام کرد به اطلاعات دولتی رژیم‌صهیونیستی شامل تصاویر سه‌بعدی از فلسطین اشغالی دست پیدا کرده. این اقدام، دور زدن ممنوعیت بین‌المللی است که از دسترسی به تصاویر دقیق هوایی از این مناطق جلوگیری می‌کند. منبع: خبرفوری
در فیلم منتشر شده، تصاویر و نقشه‌های تأسیسات حیاتی نشان داده و اعلام می‌شود این‌ها نمونه‌ای از تصاویر دقیقی است که اخیراً پس از هک زیرساخت‌های سایبری رژیم‌صهیونیستی به دست آمده. دقت تصاویر ۵ سانتیمتر و حجم فایل‌ها، تصاویر و نقشه‌ها ۲۲ ترابایت است.

حجم ویدیو: 5.66M | مدت زمان ویدیو: 00:02:20 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما