کد خبر: 638534
تاریخ انتشار :

اولین اقدام وزیر جدید آموزش و پرورش پس از اخذ رای اعتماد

تسنیم/ وزیر آموزش و پرورش پس از کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی در مرقد مطهر امام خمینی حضور یافت و با آرمان‌های امام راحل ت[دید میثاق کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

یوسف نوری پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای کار در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) حضور پیدا کردیم زیرا که ایشان معمار انقلاب و نظام تعلیم و تربیت ما بودند.

وی افزود: امروز آمدیم تا از روح بلند حضرت امام (ره) الهام بگیریم تا به امام خمینی (ره) و جانشین ایشان مقام معظم رهبری تأسی کنیم تا بتوانیم نظام تعلیم و تربیت را به تراز انقلاب اسلامی آنگونه که امام و مقام معظم رهبری معرفی کردند برسانیم.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: امیدواریم تمامی دست‌اندرکاران نظام تعلیم و تربیت و به ویژه معلمان، خانواده‌ها و نهادهای مذهبی، علمی و فرهنگی در راه نظام تعلیم و تربیت و اجرای اسناد تحول بنیادین به ما کمک کنند.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی (ره) اشاره کردند که دانشگاه دیر است از دبستان شروع کنید لذا از آنجا که پایه‌ای‌ترین بخش آموزش مقطع دبستان است در زمینه اجرای طرح تحول نیز باید از این مقطع آغاز کنیم.

گفتنی است وزیر جدید آموزش و پرورش صبح امروز پس از گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در حرم امام راحل با آرمان های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی تجدید میثاق کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما