کد خبر: 638785
تاریخ انتشار :

هجده‌سالگی بیدسیم در حضور پیشکسوتان

هجدهمین سالروز تأسیس هلدینگ مدیریت صنعت شوینده در حالی فرا رسید که مدیر عامل این شرکت، امیرعلی نعمت اللهی، مهم‌ترین عامل پیشرفت و پایداری آن را هم افزایی و اعتماد سهامداران و وجود پرسنل ساعی و با انگیزه عنوان کرد و ضمن قدردانی از تلاش های مدیران عامل پیشین این شرکت پیامی به همین مناسب صادر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

هجدهمین سالروز تأسیس هلدینگ مدیریت صنعت شوینده در حالی فرا رسید که مدیر عامل این شرکت، امیرعلی نعمت اللهی، مهم‌ترین عامل پیشرفت و پایداری آن را هم افزایی و اعتماد سهامداران و وجود پرسنل ساعی و با انگیزه عنوان کرد و ضمن قدردانی از تلاش های مدیران عامل پیشین این شرکت پیامی به همین مناسب صادر کرد: «فرارسیدن2آذرماه، هجدهمین سالروز تأسیس هلدینگ مدیریت صنعت شوینده را حضور خانواده بزرگ این شرکت اعم از سهامداران ارجمند، اعضای هیئت مدیره، موسسین و مدیران عامل پیشین شرکت، همکاران گرامی و شرکت های تابعه و فعالان بازار سرمایه صمیمانه تبریک گفته و از همراهی ها، همکاری ها و هم افزایی هایتان سپاسگزارم.»

دوم آذر مصادف با سالروز تاسیس(هلدینگ بیدسیم) در سالن اجتماعات جهش تولید این شرکت باحضور مدیران عامل پیشین، از بدو تاسیس تا کنون، مدیران شرکت های تابعه، مدیران ارشد و کارکنان این شرکت گرامی داشته شد.

این مراسم از ساعت 10:00 صبح با پخش آیاتی از قرآن مجید و سرود ملی آغاز شد و در ادامه مدیرعامل بیدسیم ضمن تبریک هفته بسیج و خیر مقدم به میهمانان و کارکنان، حضور موفق شرکت های چندرشته ای و نهادهای مالی در بازار سرمایه کشور را درگرو اعتمادسازی و ثروت‌آفرینی برای سهامداران دانست و افزود جایگاه کنونی این نهاد مالی تخصصی در صنعت شوینده مرهون تلاش‌ها، پیگیری ها، مجاهدت‌ها و تدبیر افرادی است که طی سال‌های گذشته بر مسند مدیریت و راهبری این شرکت قرار گرفته اند.

پس از سخنان امیر علی نعمت اللهی، مدیرعاملان پیشین آقایان آرام، رضی زاده، مقدسی، زمانی فرد و وکیلی  با تبریک سالروز تاسیس شرکت، دعوت از پیشکسوتان را گامی مبتکرانه، ارزنده و بدعتی درخور امتنان دانستند و به بیان تاریخچه و تجربیات دوران مدیریتشان در هلدینگ پرداختند. 

در بخش پایانی مراسم نیز، پس از برش کیک هجده‌سالگی بیدسیم، با اهدای لوح سپاس و گرفتن عکس یادگاری، تلاش‌های مدیرعاملان قبلی شرکت ارج نهاده شد.

افتتاح پایگـاه ویژه مقاومت بسیج شهدای جبهه سلامت در هلدینگ مدیریت صنعت شوینده

بیدسیم

مقام معظم رهبر در مورد بسیج اینگونه خطاب فرموده‌اند: «عرصۀ بسیج یک عرصۀ عمومی است؛ نه مختص یک قشر است، نه مختص یک بخشی از بخش‌های جغرافیایی کشور است... در همۀ جاها، در همۀ مکان‌ها، زمان‌ها، عرصه‌ها و در همۀ قشرها، این وجود دارد. این معنای بسیج است.» درهمین راستا با پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته، شرکت مدیریت صنعت شوینده (بیدسیم- سهامی عام) به افتتاح پایگـاه ویژه مقاومت بسیج شهدای جبهه سلامت نائل آمد.

در ایام الله هفته بسیج، این شجرۀ طیبۀ انقلاب اسلامی، با حضور میهمانان ویژه در ساختمان شهید سردار پورجعفری بیدسیم، مراسم افتتاح پایگـاه ویژه مقاومت بسیج شهدای جبهه سلامت برگزار شد. این مراسم پس از اقامه نماز ظهر عصر و با حضور خانوادۀ معزز شهید پورجعفری، سردار علی‌حسین رعیتی‌فرد، سرهنگ ممی‌خانی، فرمانده بسیج ناحیه 507 امام جعفرصادق (ع) و کارکنان آغاز شد. در ابتدای مراسم، امیر علی نعمت اللهی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد بسیج و اهمیت آن در بین آحاد جامعه، ایجاد بسیج در ساختار بزرگ‌ترین شرکت چندرشته‌ای و نهاد مالی تخصصی در صنعت شوینده کشور را گامی بلند در جهت همگرایی تلاش‌ها و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست و از حضور مدعوین قدردانی نمود. در ادامه، رئیس سابق سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و معاون کنونی روابط کار وزیر کار و رفاه اجتماعی، با تجلیل از اقدام بدیع بیدسیم در مزین نمودن ساختمان به نام مبارک مخزن الاسرار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابراز امیدواری کرد که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب اسلامی روحیه جهادی و مجاهدت‌های مخلصانۀ آن شهید بزرگوار در بدنۀ مدیران، کارکنان و جامعۀ شریف کارگری کشور بیش از همیشه تجلی یابد.

پس از سخنرانی مدیرعامل و مدعوین در سالن اجتماعات جهش تولید بیدسیم، از تابلوی پایگـاه ویژه مقاومت بسیج شهدای جبهه سلامت رونمایی شد و با حکم فرمانده حوزۀ مقاومت بسیج 507 امام صادق (ع)، محمد محسن آراسته به عنوان سرپرست این پایگاه ویژه منصوب شد. در پایان مراسم نیز، با اهدای لوح تقدیر از حضور میهمانان این مراسم قدردانی شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets