کد خبر: 639885
تاریخ انتشار :

امام جمعه اهل سنت آزادشهر عزل شد

حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پی حوادث ناگوار هفته گذشته امام جمعه جدید اهل سنت آزادشهر منصوب شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، طی در پی بروز برخی حوادث ناگوار در نمازجمعه اهل سنت شهرستان آزادشهر در هفته گذشته که مورد انتقاد و واکنش علمای شیعه و سنتی استان گلستان و سرتاسر کشور قرار گرفت، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فیه در استان گلستان طی حکمی امام جمعه جدید اهل سنت آزادشهر را معرفی کرد.

متن حکم آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در پی انتصاب امام جمعه جدید اهل سنت آزادشهر به شرح ذیل است:

جناب مستطاب آقای مولوی نعمت الله مشعوف (وفقه الله لمرضاته)

        با توجه به حوادث ناگوار مربوط به نماز جمعه اهل سنت آزادشهر و لزوم نصب امام جمعه جدید، بدینوسیله جنابعالی را به مدت یک سـال به امامت جمعـه اهل سنت شهرستان آزادشهر منصوب می نمایم.       امید است با توکّل به خداوند متعـال ، ضمن برگزاری هرچه با شکوه تر این فریضه بزرگ الهـی، مردم شریف آن سامان را با معارف دینی و ارزش های انقلاب اسلامی آشنا نمائید .

  بدیهی است توجه ویژه شما به موقعیت خطیر جهان اسلام و ضرورت وحدت اسلامی و شرایط حساس کشور و تبیین صحیح آن برای مردم عزیز ، رضایت خداوند متعال را در پی داشته و موجب یأس دشمنان خواهد گردید. امید است با همکاری اهالی محترم، علماء و مسئولین منطقه، بویژه مرکز اسلامی استان گلستان ، وظایف محوّله بویژه عمل به آرمان های امام راحل و شهداء و فرامین رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته) را به نحو احسن انجام دهید.

 دوام توفیقات شما را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.  و اوصیکم بما اوصی به السلف الصالح من ملازمه التقوی و التجنب عن الهوی و التمسک بعروه الوثقی و ان لا تنسانی من صالح دعواتک کما لا انساک

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته سیـد کاظـم نـورمفیـدی

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما