کد خبر: 639889
تاریخ انتشار :

امام جمعه کرج:

آمریکا می‌خواهد مکانیزم ماشه را فعال کند

امام جمعه کرج گفت: آمریکا با روش‌های موهوم و مورد علاقه غربی به دنبال نپذیرفتن پیشنهادت ایران است و قصد دارند با فضا سازی بر علیه ایران و تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی در دنیا مکانیزم ماشه را فعال کنند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، امام جمعه کرج با بیان اینکه افول آمریکا و انفعال رژیم صهیونیستی کاملا مشهود است، گفت:اتاق فکر آمریکا و اسرائیل به دنبال متهم سازی ایران در مذاکرات هسته ای و رد پیشنهادات ایران است.

 آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته کرج با اشاره به لزوم وحدت بین اهل سنت و شیعیان در شرایط کنونی، اظهار داشت: مسلمین نباید اجازه بدهند که سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی مورد حمایت رژیم صهیونیستی اتحاد جامعه اسلامی را بهم بزند. به تعبیر رهبری معظم انقلاب ایجاد اختلاف مهم‌ترین هدف دشمن برای قرار دادن مسلمانان در مقابل هم است.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه آمریکا بعد از شکست و خروج مفتضحانه از افغانستان در حال تجربه شکستی دیگر است، بیان کرد: یکی از اهداف آمریکا در منطقه اختلاف‌افکنی بین مسلمانان با ترفندهای مختلف است و آمریکا بدون حضور در منطقه به دنبال نقش آفرینی در تحولات است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه برهم زدن وحدت مسلمین یکی از اهداف آمریکاست، عنوان کرد: منازعات قومی و ایجاد دعوای شیعی و سنی از اهداف و برنامه‌های آمریکاست.

وی با بیان اینکه امروز بیچاره‌تر از آمریکا در دنیا نداریم و باید نیروهای آمریکایی از عراق بیرون بروند، گفت: این موضوع بخشی از انتقام سخت از آمریکاست و به فضل پرودگار افول کامل آمریکا و محو کامل اسرائیل از صفحه روزگار نزدیک است.

امام جمعه کرج با اشاره به آخرین وضعیت پیشرفت مذاکرات هسته ای در وین، عنوان کرد: آمریکا به کمک صهیونیست‌ها در اتاق فکر شان متهم سازی ایران را در دستور کار قرار داده اند.

وی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده ایرانی با قدرت در مذاکرات حاضر شده است، تصریح کرد: آمریکا با روش‌های موهوم و مورد علاقه غربی به دنبال نپذیرفتن پیشنهادت ایران است و قصد دارند با فضا سازی بر علیه ایران و تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی در دنیا مکانیزم ماشه را فعال کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما