کد خبر: 640627
تاریخ انتشار :

ازدواج دختر ترکیه ای با پسری که روی صورت او اسید ریخت!

به نقل از دیلی‌میل، برفین اوزک در سال ۲۰۱۹ از سوی کاسیم اوزان سلتیک، مورد حمله قرار گرفت. کاسیم پیش از ارتکاب آن عمل مجرمانه، به برفین گفته بود که اگر نمی‌خواهد با او ازدواج کند، نمی‌تواند شخص دیگری را هم انتخاب کند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

بعد از اسید پاشی، برفین به پلیس اطلاع داد که مهاجم چه کسی بوده است و کاسیم دستگیر شد. بعد از دستگیری، کاسیم مداوم پیام‌های عذرخواهی و عاشقانه به برفین می‌فرستاد و از وی می‌خواست که او را ببخشد. ظاهرا آن پیام‌ها به حدی بود که سرانجام توانست قربانی اسیدپاشی را مجاب کند تا شکایتش را پس بگیرد.

با این حال، پس از واکنش‌های شدید در رسانه‌های اجتماعی، او از وکیلش خواست که شکایت را بار دیگر به جریان اندازد. فرد اسیدپاش به ۱۳ سال و شش ماه زندان محکوم شد، اما تغییرات قانونی در کنار مقررات مربوط به همه‌گیری کرونا، باعث شد که مهاجم زودتر از موعد مقرر از زندان آزاد شود.

البته آزادی مشروط کاسیم، اعتراض‌های زیادی را در ترکیه برانگیخت. منتقدان آزادی جوان مهاجم، می‌گفتند وقتی برفین از نظر روحی و ظاهری آسیب دیده است، عدالت نیست که مجازات این پسر چنان محدود و اندک باشد. با این حال، کاسیم بلافاصله پس از آزادی از زندان، به خواستگاری برفین که حالا فقط از ۳۰ درصد بینایی برخوردار است، رفت و او نیز پیشنهاد ازدواج او را پذیرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما