کد خبر: 641152
تاریخ انتشار :

درگیری تا سرحد قمه‌کشی؛ اتفاقی تکان‌دهنده در رختکن تیم لیگ برتری!

یکی از تیم های لیگ برتری که از ابتدای فصل با حواشی گوناگونی دست و پنجه نرم کرده و همین مساله منجر به حضور این تیم در جمع قعرنشینان شده است؛ حالا در جدیدترین اتفاق، شاهد یک درگیری شدید فیزیکی در رختکن این تیم پس از بازی آخر آنها بودیم.

درگیری تا سرحد قمه‌کشی؛ اتفاقی تکان‌دهنده در رختکن تیم لیگ برتری!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

این تیم که در لیگ بیست و یکم با انوع و اقسام حواشی و مشکلات دست و پنجه نرم کرده است. از اختلافات بین مدیریت باشگاه و مسوولان ورزشی استانی که این تیم در آن حاضر است تا بدهی‌های فراوان و مشکلاتی که باعث شد آنها این دوره از مسابقات را با حواشی زیادی آغاز کنند. قرار گرفتن در بین تیم های پایانی جدول و شکست در ۷۵ درصد از مسابقات خود گواه بر وضعیت آشفته این تیم در لیگ برتر است؛

اما گویا حواشی این تیم تمامی ندارد و وضعیت بد روحی تیم باعث شده تا اوضاع رختکن هم چندان جالب توجه نباشد. بعد از بازی آخر آنها که اتفاقا نتیجه بدی هم برای این تیم رقم نخورد یک اتفاق عجیب و تکان‌دهنده در رختکن رخ داد. اتفاقی که کمتر نظیر آن را در بالاترین سطح فوتبال کشورمان دیده بودیم.

یکی از بازیکنان باتجربه این تیم که جزو بزرگان تیم هم به حساب می‌آید و در دیدار آخر برای تیم خود به میدان نرفته بود بعد از پایان بازی و در رختکن و جلوی چشم کادرفنی و بازیکنان به یکی از مربیان ناسزا می‌گوید. این حرکت عجیب بازیکن مذکور از سوی مربی تیم بی‌جواب نمی‌ماند و درگیری لفظی بین ۲ نفر شدت می‌گیرد. در این اثنا یکی دیگر از بازیکنان قدیمی تیم در حمایت از مربی، با آن بازیکن وارد درگیری می‌شود. یک درگیری کلامی شدید که به یک درگیری فیزیکی شدیدتر منجر می‌شود.

بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم برای جدا کردن ۲ بازیکن خود وارد کارزار شدند و البته تلاش‌های زیادی صورت گرفت تا از بیرون کسی دخالت نکند و همه چیز پشت درب‌های بسته فیصله پیدا کند اما نشد. بازیکنی که درگیری را آغاز کرده بود، به شدت عصبانی بود و رختکن را ترک کرد تا جواب بی‌احترامی بازیکن دیگر را با قمه بدهد. دخالت مربیان تیم و بازیکنان اما بعد از چند دقیقه باعث شد تا غائله خاتمه پیدا کند و بازیکن مورد نظر با قمه به سراغ دیگر بازیکن تیم که دست بر قضا رقیبش هم هست نرود.

مدت هاست چند دستگی بین بازیکنان این تیم به وجود آمده و کادرفنی، سرپرستی و مدیریتی باشگاه هم نه تنها نسبت به این قضیه حساس نبوده بلکه در برخی اوقات به آن دامن زده است. این چند دستگی و عدم اتحاد کاملا در نتایج تیم هم اثرگذار بوده است.

باید دید این تیم با این حجم از مشکلات و اختلافات در هفته‌های باقی‌مانده لیگ برتر چه نمایشی خواهد داشت. آنها این روز ها بازی های دشواری دارند که برای بقا در لیگ نیاز به کسب پیروزی در این مسابقات دارند.

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها