کد خبر: 641285
تاریخ انتشار :

آمریکایی‌ها با تابوت از عراق بیرون خواهند رفت

ایرنا | «محمد الجویبراوی» از رهبران سازمان بدر عراق شامگاه شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که این سازمان نیروهای آمریکایی را با تابوت از خاک عراق بیرون خواهد راند.

آمریکایی‌ها با تابوت از عراق بیرون خواهند رفت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 الجویبراوی به خبرگزاری «المعلومه» گفت که خروج کامل نیروهای ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا از خاک عراق یکی از مهمترین اهداف فرماندهان مقاومت خواهد بود.

وی افزود: بهایی که آمریکا برای جنایت خود خواهد پرداخت بسیار زیاد است و خروج تمام نیروهای آن‌ها از کشورمان، بخش کوچکی از تاوان شهدا و فرماندهانی است که در راه وطن و عراق فداکاری کردند.

این مقام ارشد سازمان بدر تصریح کرد: برای انتقام گیرندگان از خون شهدای پیروزی (شهید سردار قاسم سلیمانی و شهید ابوالمهدی المهندس) و مقاومت اسلامی که مانعی برای نیروهای آمریکایی در عراق هستند، هیچ نابودی وجود ندارد.

پیش از این هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح نیز روز شنبه در تجمع میلیونی به مناسبت دومین سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی هشدار داد که بهای خون شهدا خروج نیروهای اشغالگر از عراق خواهد بود.

بامداد ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حمله موشکی پهپادهای آمریکایی، سردار قاسم سلیمانی فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، ابومهدی المهندس معاون سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و همراهانشان در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

این حمله و جنایت با دستور مستقیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری وقت آمریکا انجام شد.

به دنبال حمله تروریستی ارتش ایالات متحده به خودروی سردار سلیمانی و المهندس و همراهانشان در فرودگاه بغداد که به شهادت همه آنها انجامید، جمهوری اسلامی ایران بامداد چهارشنبه ۱۸ دی‌ با حمله موشکی به پایگاه عین‌الاسد و برخی منافع دیگر آمریکا در عراق انتقام سخت وعده داده شده را از آمریکایی‌ها آغاز کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها