کد خبر: 641619
تاریخ انتشار :

رئیسی: آینده کشور را درخشان می‌بینم

صدا و سیما: رئیس جمهور گفت: پیام امروز شهدا گره گشایی از کار و زندگی مردم است و الان اگر کسی گوش بازی داشته باشد، خوب می‌فهمد که این شهدا با ما سخن می‌گویند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ابراهیم رئیسی که در مراسم تشییع ۱۵۰ شهید گمنام در تهران حضور یافته بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید به آنچه که میراث امام (ره) است پایبند باشیم و این در سخن نیست و در عمل است؛ باید مسئولان با همه وجود تلاش کنند تا گره از کار مردم بگشایند و زندگی را برای مردم آسان کنند.

رئیس جمهور گفت: امروز وظیفه همه ما این است که از پیام شهدا که حفظ فرهنگ انقلاب اسلامی و همان میراث گرانقدر است پاسداری کنیم انشاء الله خداوند به همه ما، همکاران، دوستان و دولتمردان در سراسر کشور این توفیق را بدهد.

وی افزود: اگر انسان گوش خود را باز کند امروز فریاد شهدا در این فضا طنین افکن است که پیام عبودیت پرودگار و خدمت به مردم و نیز دشمن شناسی و دشمن ستیزی است.

رئیسی اضافه کرد: پیام شهدا گره گشایی از کار و زندگی مردم است و الان اگر کسی گوش بازی داشته باشد خوب می‌فهمد که این شهدا با ما سخن می‌گویند.

رئیس جمهور گفت: من می‌خواهم به همه مسئولین نظام اسلامی در هر کجای از این کشور که هستند بگویم امروز ما آمدیم در این اجتماع و مراسم تشییع ۱۵۰ شهید عطرآگین و همه افراد در هر مکانی که این مراسم را مشاهده می‌کنند بدانند شهدا وظیفه جدیدی به عهده ما گذاشتند و در واقع ما آمده ایم که خودمان درس بگیریم.

وی اضافه کرد: این کلاس درس برای همه ما و مسئولین است و با این فضای نورانی و مردم بسیار خوب و خانواده معظم شهداء، وظیفه بسیار سنگینی بر عهده ماست که خدمت خالصانه به مردم داشته باشیم و رصد کنیم تا دشمن در هیچ جای کشور نفوذ نکند و همواره باید مراقب این موضوع باشیم.

رئیسی افزود: یقین بدانیم به برکت خون شهدا این کشور را به پیش خواهیم برد و می‌خواهم به همه کسانی که امروز به هر دلیلی ناامید هستند بگویم به برکت خون شهدا امیدوارانه حرکت کنیم.

رئیس جمهور گفت: باید به آینده این کشور به برکت این خون‌ها بسیار امیدوار بود و بنده به عنوان یک طلبه که خدمتگزار مردم هستم به آینده کشور به برکت خون شهدا بسیار امیدوارم و آن را درخشان می‌بینم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما