کد خبر: 649423
تاریخ انتشار :

ماجرای هزینه ۸۰۰ میلیون در رئیسی چه بود؟

رئیس شورای شهر کرج گفت: این لایحه در همان کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج رد شده بود و در صحن هیچ جلسه‌ای برای آن تشکیل نشده بود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، جواد چپردار روز جمعه ۱۹ فروردین در جمع خبرنگاران گفت: شهرداری کرج براساس سنوات گذشته پیش بینی منابع مالی سفر را در لایحه‌ای به شورای شهر تقدیم کرده بود و چون این لایحه غیرفوریتی بود به دبیر شورا ارائه و بعد در کمیسیون برنامه و بودجه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

چپردار افزود: این لایحه چون مستندات لازم را نداشت در کمیسیون به رأی گذاشته شد و به جهت عدم کفایت مستندات عودت داده شد؛ بنابراین شورای شهر کرج هیچ جلسه علنی در صحن برای تصویب این لایحه نداشته و به جهت عدم کفایت مستندات در همان کمیسیون برنامه و بودجه عودت داده شده بود.

شامگاه پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه رئیس جمهور هم در شورای اداری استان البرز در واکنش به این نامه اعلام کرد: در آغاز سفر ما برگه‌ای از خرج سفر پخش شده، ما که با مترو آمده‌ایم کرج، افطار هم که مهمان خوابگاه دانشجویی دانشگاه خوارزمی بودیم و سر سفره دانشجویان نشسته بودیم، این هزینه کجا می‌رود، نشود که به نام ما و به کام دیگران شود.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید