کد خبر: 649796
تاریخ انتشار :

مارها به اصفهان حمله کردند

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی اصفهان در مورد آمار رؤیت مار در روزهای ابتدایی سال جاری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعدادی مار توسط آتش‌نشانان از اماکن مختلف و پارک‌ها زنده‌گیری شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

فرهاد کاوه‌آهنگران ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به زنده‌گیری تعدادی مار توسط آتش‌نشانان از اماکن مختلف و پارک‌ها، اظهار داشت: هرساله از اواسط فروردین ماه تا پایان تابستان حوادث زیادی در مورد رؤیت مار توسط شهروندان به سازمان آتش‌نشانی اصفهان گزارش می‌شود که نیروهای آتش‌نشانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل رؤیت مار می‌روند و در صورت وجود مار آنها را زنده‌گیری می‌کنند.

وی افزود: مارهای گرفته‌شده توسط آتش‌نشانان یا به اداره محیط زیست تحویل داده می‌شوند و یا در محل دور از شهر و در طبیعت رهاسازی می‌شوند و هرگز آسیبی به آنها وارد نمی‌شود.

سخنگو و رئیس اداره ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از شهروندان درخواست کرد: شهروندان در صورت رؤیت مار نزدیک آنها نشوند و بلافاصله با شماره تلفن 125 تماس حاصل فرمایند.

کاوه‌آهنگران توصیه کرد: شکاف‌های ورودی به منازل پوشانده شود، درب‌ها باز نماند، به‌هنگام خرید میوه و صیفی‌جات جعبه‌های آن با دقت مورد بررسی قرار گیرد و در آخر مراقب کودکان باشید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها