کد خبر: 649855
تاریخ انتشار :

قالیباف حُکم داد + جزئیات

ایرنا/ محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در حکمی کاظم شافعی را به عنوان مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در متن حکم رییس مجلس شورای اسلامی خطاب به کاظم شافعی آمده است: نظر به تعهد دینی و انقلابی، تخصصی و تجارب شما در حوزه روابط بین‌الملل و سیاست خارجی و به پیشنهاد رییس حوزه ریاست، جنابعالی را به عنوان مدیرکل بین‌الملل مجلس شورای اسلامی منصوب می‌کنم.

قالیباف تصریح کرد: انتظار می‌رود مطالعه، برنامه‌ریزی و اهتمام به امور بین‌الملل براساس خط مشی‌های صادره و در چارچوب سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی در این حوزه، شامل تولید محتوا، هماهنگی و تمهیدات لازم مرتبط با گروه‌های دوستی، مجامع پارلمانی و ماموریت‌های خارجی نمایندگان و امثال آن، با رویکرد تحولی و تاکید بر کارآمدسازی، شفاف سازی، هوشمندسازی و مردمی سازی، وجهه همت شما باشد.

وی خاطرنشان کرد: امید است با استعانت از خداوند متعال، عنایت حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

رییس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: لازم به ذکر است که کاظم شافعی پیش از این سفیر ایران در اسلوونی و ریاست اداره مرزی در معاونت حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه را برعهده داشته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها