کد خبر: 652093
تاریخ انتشار :

بازداشت اوباش وابسته به موساد در ایران

هفته گذشته یک فایل صوتی از سوی رسانه‌های اسرائیلی منتشر شد که در آن مدعی شده بودند یک مامور نیروی قدس سپاه توسط ماموران موساد در داخل ایران بازجویی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

طی روزهای گذشته یک فایل صوتی بهمراه عکس شخصی که ادعا شده بود عضو نیروی قدس سپاه پاسداران است، در رسانه‌های اسرائیلی و سپس شبکه‌های فارسی زبان خارج کشور منتشر شد.

در این فایل صوتی عنوان شده بود که این فرد از طرف نیروی قدس ماموریت داشته تا یک صهیونیست را در سفارت اسرائیل در ترکیه، یک ژنرال آمریکایی را در آلمان و یک روزنامه نگار را در فرانسه ترور کند.

رسانه‌های اسرائیلی این فایل را به عنوان بخشی از بازجویی این فرد توسط عوامل موساد در خاک ایران منتشر کردند که بلافاصله محل تحلیل‌های شبکه‌های اپوزیسیون قرار گرفت.

بنا بر گزارش تسنیم، شخص نامبرده به نام منصور رسولی یک فرد غیرنظامی و کشاورز ساکن در شمال غرب کشور است که در تیرماه سال گذشته توسط چند نفر اراذل و اوباش در ازای مبلغی پول ربوده شده و ربایندگان او را مجبور کردند تا اظهارات مشخصی را بازگو کند.

منصور رسولی نیز اخیرا با انتشار فیلمی از خود، به بیان این ماجرا پرداخته و ادعاهای مطرح شده درباره خودش در فایل مذکور را رد کرده است.

یک منبع آگاه نیز در همین رابطه به تسنیم گفت که ربایندگان این فرد طی روزهای گذشته توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

به گفته وی، دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی سعی دارند با تهیه فیلم و کلیپ‌های هالیوودی، قدرتشان را به نمایش بگذارند اما ماجرای اخیر به یک رسوایی برای آنها تبدیل شده است.

به گزارش تسنیم، صهیونیست‌ها طی ماه های اخیر در بدترین شرایط چند سال اخیر خود قرار دارند.

انجام چند مورد عملیات استشهادی در سرزمین‌های اشغالی، موجی از ناامنی و اعتراض به این رژیم را در پی داشته و ساکنان سرزمین‌های اشغالی دولت صهیونیستی را در ایجاد امنیت برای خود ناتوان می‌دانند.

تهدیدات گروه‌های مقاومت اسلامی فلسطین و تجهیز آنها به تسلیحات مدرن و قدرتمند از دیگر نگرانی‌های جدی رژیم صهیونیستی است که سعی دارند با اقداماتی نظیر انتشار این فایل صوتی جعلی، تا حدی بر روی آنها سرپوش بگذارند.

از طرف دیگر، با همزمانی مذاکرات ایران و کشورهای عضو برجام، انتشار چنین فیلمی نشان دهنده تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی دشمن برای ایجاد خلل در روند مذاکرات با ادعای تلاش ایران برای انجام ترور در خاک اروپاست که به نظر می‌رسد با شکست روبرو شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها