کد خبر: 653726
تاریخ انتشار :

مکارم شیرازی: کار به جایی رسیده که داد مردم بلند شده

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به حادثۀ آبادان اظهار داشت: در آبادان فاجعه‌ای واقع شد که مربوط به ضعف خودمان بود. کار به جایی رسید که داد مردم هم بلند شد و ما هم واقعا از این قضیه ناراحت شدیم که عزیزانمان داغدار شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

مرجع تقلید شیعیان گفت: در حادثه آبادان دستگاه‌های مختلفی کوتاهی کردند، البته این کوتاهی منحصر به این ساختمان نیست و در جاهای دیگر هم ممکن است وجود داشته باشد که باید به طور جد بررسی و دنبال شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم شیرازی، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار مدیرکل اطلاعات قم با اشاره به حادثۀ آبادان اظهار داشت: در آبادان فاجعه‌ای واقع شد که مربوط به ضعف خودمان بود. کار به جایی رسید که داد مردم هم بلند شد و ما هم واقعا از این قضیه ناراحت شدیم که عزیزانمان داغدار شدند.

وی افزود: در این مساله دستگاه‌های مختلفی کوتاهی کردند، شهرداری، نظام مهندسی و دیگران، البته این کوتاهی منحصر به این ساختمان نیست و در جاهای دیگر هم ممکن است وجود داشته باشد که باید به طور جد بررسی ودنبال شود.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام عالمی مدیرکل اطلاعات قم نیز گزارشی از برنامه‌ها و اقدام‌های انجام شده توسط این اداره‌کل ارائه کرد.

دیدگاه تان را بنویسید