کد خبر: 658018
تاریخ انتشار :

روزنامه جوان: لایه بیرونی محجبه‌ها به مخالفان حجاب نزدیکند

روزنامه اصولگرای جوان نوشت: هر طیفی، از جمله محجبه‌ها، یک قشر یا لایه بیرونی دارند. این بخش به لحاظ قدرت اندیشه، درک واقعی از ماوقع و نیز مرزبندی عقیدتی، معمولاً دچار ساده‌اندیشی یا تساهل و نتیجتاً با مخالفان خود بسا نزدیک‌اند!

روزنامه جوان: لایه بیرونی محجبه‌ها به مخالفان حجاب نزدیکند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

فی‌المثل با برخی‌شان که سخن می‌گویید، می‌شنوید: اصلاً چه کسی گفته حجاب واجب است؟، حکم حجاب منحصر به عصر پیامبر بوده، آیه «جلباب» تنها مربوط به زنان پیامبر است! چرا کشورهای عربی، و به خصوص عربستان، گشت حجاب ندارند؟ (که البته تا قبل از بن‌سلمان و تسلط کامل اسرائیل داشتند)، گشت ارشاد فقط تنفر آورده و به حجاب نیفزوده! (گو تنها گشت ارشاد متولی حجاب بوده و ده‌ها نهاد دیگر، مستقیم و غیر مستقیم در این فقره وظیفه ندارند)، از گشت ارشاد چند فیلم آزاردهنده درآمده، که احساسات جامعه را جریحه‌دار کرده! (گو عملکرد گشت ارشاد، تنها منحصر به آن چند فیلم است،که جنگ روانی تنها آن‌ها را در بوق کرده و اگر پای این تنها مانع رسمی و قانونی درمیان نبود، نیمه برهنگان، برهنگان، همجنس بازان و حامیان رابطه با محارم و حیوانات، تاکنون کارناوال برگزار نکرده بودند و اصلاً مگر خود گشت ارشاد هم، از خطاهایش دفاع می‌کند؟)، به جای گیر دادن به موی زنان، به قیمت مرغ و پنیر بپردازید!... .

این جماعت ابتدایی‌ترین مسئله را در نیافته‌اند، که ماجرا از اساس فقهی است و هیچ فقیهی فتوا نداده که با چند خطای گشت، اصل آن باطل و منتفی می‌شود، که اگر این طور بود، باید تمامی نهادهای عام المنفعه تعطیل می‌شد و دیگر بگذریم که بانیان این حرکت، «یک دست» ضد انقلاب هستند و در مواردی انحرافات عقیدتی دارند!

حقنه کردن این جماعت به عنوان با حجاب به جامعه، در حالی که عملاً با بی حجاب‌ها فرقی ندارند، غیراخلاقی و فریبکارانه است .

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما