کد خبر: 658100
تاریخ انتشار :

موسوی: سفیر رژیم صهیونیستی بچه است!

سفیر کشورمان در جمهوری آذربایجان گفت: مردم ایران و آذربایجان روابطی دلی و عاطفی دارند و عامل دین، مذهب، فرهنگ و تاریخ مشترک، آن‌ها را به هم پیوند داده است.

موسوی: سفیر رژیم صهیونیستی بچه است!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سید عباس موسوی در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیما با اشاره به شیطنت‌های اخیر علیه روابط ایران و جمهوری آذربایجان گفت: همه می‌دانیم که برخی رژیم‌ها و دولت‌ها چه در منطقه و چه فرامنطقه، مخالف روابط گرم و برادرانه میان همسایگان بویژه ایران و جمهوری آذربایجان هستند. آن‌ها نفع خود را در تنش دائمی میان دو همسایه برادر و مسلمان می‌دانند.

وی افزود: خوشبختانه این هوشیاری همواره در بین مقامات عالیرتبه دو کشور وجود داشته و سعی کردند به موقع وارد عمل شوند و توطئه‌ها را خنثی کنند. مردمان ایران و آذربایجان روابطی دلی و عاطفی دارند و عامل دین و مذهب و فرهنگ و تاریخ مشترک آن‌ها را به هم پیوند داده است. همین موضوعات خوشایند برخی، از جمله عوامل رژیم صهیونیستی نیست. دو کشور ایران و آذربایجان همواره به تمامیت ارضی و حاکمیت ملی یکدیگر احترام گذاشته اند.

سفیر کشورمان در جمهوری آذربایجان با اشاره به توسعه روابط دو کشور در ماه‌های اخیر گفت: در طول دو ماه اخیر شاهد رفت و آمد بیش از 12 هیات بلند پایه میان دو کشور بودیم که برای تقویت روابط دو کشور در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی و امنیتی به تهران و باکو سفر کرده اند. همیشه بعد از این فعالیت‌ها برای گرم شدن روابط، منتظر اخلالگری و تخریبگری برخی عوامل ثالث بودیم و هستیم. اما دو کشور تصمیم و اراده بالای سیاسی دارند که به اخلاگری‌ها گوش ندهند.

وی به اشاره به توییت‌های فتنه جویانه‌ سفیر رژیم صهیونیستی در باکو افزود: سفیر رژیم صهیونیستی هم بچه است و کار‌های بچگانه می‌کند، ولی باید بداند در کجا دارد شیطنت و تفرقه افکنی می‌کند و خاک جمهوری آذربایجان در هیچ سطحی جای توطئه و شیطنت علیه ایران نیست، مطمئن هستم این موضوع بار‌ها به سفیر رژیم گوشزد شد و باز هم خو اهد شد.

منبع: صدا و سیما

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما